Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKURS

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Zeno, nie po to chwaliłam Twój wpis, żebyś rezygnował z licki, która Ci się należy a przyda jak Twoja się skończy.

Uprzejmie informuję, że nie przyjmę tej licki, bo należy się Zeno! W pełni na nią zasłużył.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Zeno, nie po to chwaliłam Twój wpis, żebyś rezygnował z licki, któa Ci się przyda.
Uprzejmie informuję, że nie przyjmę tej licki, bo należy się Zeno!
:Stop

Rozumiem - jednak ... Nie cofnę zdania ... :nea
Przykro mi ... Licencja będzie przyznana innemu uczestnikowi konkursu ...
Tak będzie "fair"...
Pozdrawiam ...
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Co prawda taki obrót sprawy nieco mnie zaskoczył, a w sumie nie powinien. I tylko w tym aspekcie widzę błąd. Resztę ToGor bardzo klarownie wytłumaczyłeś i nie ma z czym tu polemizować. Wszystko się zgadza, jest dla mnie zrozumiałe, transparentne i uczciwe. Bardzo dobrze. Nie zamierzałem ukrywać, że korzystam obecnie z innego softu (o czym również wspomniałem w konkursowym wpisie), a mój start w konkursie był nie tyle z potrzeby na ochronę, a raczej zainspirowany wpisami innych userów. To trochę tak, jak śpiewał J. Stuhr w tym cudownym klasyku:
(...) ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,
oooooo (...)
Ja zaspokoiłem swoją potrzebę (była ona tylko nieco innego rodzaju niż tak określona w warunkach konkursu :zawsty ), no i miałem dużą frajdę (mam cichą nadzieję, że nie tylko ja). ToGor luzik - ale teraz pozostają już jedynie uściski, pozdrowienia i kwiaty, piwka niestety już nie będzie. Taki life. :hippie
Hornet, aż takim optymistą bym nie był... :dziwak ale co tu kryć, ja w potrzebie byłem wsparty, za co Tofanka chciałem Ci się transparentnie pod wpływem chwili zrewanżować, ale skoro tego KISa nie będzie, to przesyłam Ci innego duuuuużego KISSA :buziakk wprost od siebie.
Zatem jest jeszcze lepiej, niż w pierwszej wersji, bo ucieszy się jeszcze ktoś, a my mamy dodatkową dawką emocji, jak to przy dogrywce. A i tak wszystko zostaje w naszej wielkiej rodzinie. Pozdrawiam. :francuz
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Licencję otrzymałem. Bardzo dziękuję.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

ToGor napisał:
Zeno, nie po to chwaliłam Twój wpis, żebyś rezygnował z licki, któa Ci się przyda.
Uprzejmie informuję, że nie przyjmę tej licki, bo należy się Zeno!
:Stop

Rozumiem - jednak ... Nie cofnę zdania ... :nea
Przykro mi ... Licencja będzie przyznana innemu uczestnikowi konkursu ...
Tak będzie "fair"...
Pozdrawiam ...


Gratulacje dla zwycięzców!

@ToGor, początkowo w Twoim regulaminie jest zapis:
5) Zwycięzców wylosujemy raczej przez Random.org /a może nie? Jeśli trafi się wyjątkowy wpis - być może docenię/

Jeśli już trafiły się wyjątkowe wpisy, a rzeczywiście zasługiwały na wyróżnienie, to trzymaj się tego.
Przecież nie wiadomo, czy ten którego obdarujesz jako następnego "naprawdę potrzebował" czy nie i teraz już się i tak nikt nie przyzna. Zmienianie zasad w trakcie uważam za "nie fair".

Zrobisz jak uważasz i wszyscy to zaakceptujemy. Pozdrawiam!
Konkurs był jednak niecodzienny. :piwko Dzięki!
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

alberto napisał:
Gratulacje dla zwycięzców!

@ToGor, początkowo w Twoim regulaminie jest zapis:
5) Zwycięzców wylosujemy raczej przez Random.org /a może nie? Jeśli trafi się wyjątkowy wpis - być może docenię/

Jeśli już trafiły się wyjątkowe wpisy, a rzeczywiście zasługiwały na wyróżnienie, to trzymaj się tego.
Przecież nie wiadomo, czy ten którego obdarujesz jako następnego "naprawdę potrzebował" czy nie i teraz już się i tak nikt nie przyzna. Zmienianie zasad w trakcie uważam za "nie fair".

Zrobisz jak uważasz i wszyscy to zaakceptujemy. Pozdrawiam!
Konkurs był jednak niecodzienny. :piwko Dzięki!

Jest jeszcze wyżej wpis na pozycji 2
2) W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy Forum „PZD”, którzy naprawdę potrzebują tego pakietu do ochrony swoich urządzeń i są zapisani do naszej społeczności przed ogłoszeniem tego konkursu.
Tu Racja organizatora jest niepodważalna :szef
ToGor - podziękowanie za "konkursidło" :piwko i oczywiście gratulacje dla zwycięzców :hippie
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

@alberto
@ToGor, początkowo w Twoim regulaminie jest zapis:
5) Zwycięzców wylosujemy raczej przez Random.org /a może nie? Jeśli trafi się wyjątkowy wpis - być może docenię/

Jeśli już trafiły się wyjątkowe wpisy, a rzeczywiście zasługiwały na wyróżnienie, to trzymaj się tego.
Przecież nie wiadomo, czy ten którego obdarujesz jako następnego "naprawdę potrzebował" czy nie i teraz już się i tak nikt nie przyzna. Zmienianie zasad w trakcie uważam za "nie fair".

Zrobisz jak uważasz i wszyscy to zaakceptujemy. Pozdrawiam!
Konkurs był jednak niecodzienny. :piwko Dzięki!

Dzięki za Twoją ocenę. Już piszę jak ja to widzę.
Przecież nie wiadomo, czy ten którego obdarujesz jako następnego "naprawdę potrzebował" czy nie i teraz już się i tak nikt nie przyzna. Zmienianie zasad w trakcie uważam za "nie fair".
Zasady pozostawały jasne - uważasz, że wybór byłby prosty dzięki random? Nie sądzę, chyba, że odrzuciłbym niektóre wpisy jako niezgodne z zasadami.
Pkt 5 był dla Ciebie zrozumiały jak rozumiem?
A pkt. 2 według Ciebie miałbym zignorować bez względu na wszystko?
Może zerknij jeszcze raz - czytaj powoli i ze zrozumieniem ... Jeśli nadal będziesz przeciw - przykro mi - w/g mnie konkurs i zasady były czyste i klarowne. Nie zmieniłem zasad - zachowałem wszystkie /no jednak dam Ci szansę na zarzucenie mi jednej rzeczy - termin ogłoszenia wyniku się zmienił / :zawsty
Forma konkursu była /myślę nie tylko dla mnie/ jasna i celowa - pobudzić twórczo część użytkowników, by uatrakcyjnić konkurs - i sorki - mimo wszystko to się udało.
Wpisy "dopuszczone" do losowania random.org /nawet te "mniej" kreatywne/ miałyby szansę wygrać i byłoby "jak zawsze"
/te w ojczystej mowie i nie na terenie RP musiałbym odrzucić - to chyba wiadomo/.
A wpisy do random - mogłyby być "na odwał"? "Chcę wygrać bo random mi daje szansę"?
No ok - tylko uważam, że choćby ze względu na to, że od lat mamy wsparcie Kaspersky Lab PL i Naszego - PZD forum warto było uatrakcyjnić ten konkurs. Teraz po konkursie mam kolejny punkt na plus - i ... Forum tylko może zyskać ... Dodam jeszcze tylko, że nie zamierzam poprzestać na konkursie tylko w tej formie. Od lat staram się o konkurs jeszcze bardziej atrakcyjny - i z różnych względów nie udaje się. Pracuję nad tym - tracę wiarę czasem, wkurzam się, staram się być cierpliwym, ale czasem - nawet taki wpis jak Twój dzisiaj - mnie "dołuje". :facepalm
Myślę, że bardzo na plus dla Forum PZD by było, gdyby wróciły czasy świetności z codziennym blogiem PZD /łatwiej o licencje w większych ilościach/. A jeszcze gdybym mógł współpracować z kimś oblatanym w języku angielskim /no tu kuleję od zawsze - za moich młodych lat tylko rosyjski .../ :dziwak
Wróćmy jednak do tematu.
Może inni są zdolniejsi - ale nie wiem - wstydzą się czy jak - dajmy takim potencjalnym talentom wykazać się i najlepiej to doceńmy jak potrafimy ... Chciałbym nagród dla tych wyjątkowych wpisów ...
O sponsoring nie wiem jeszcze - czy mogę i na jakich zasadach ewentualnie powalczyć.

Dając do zrozumienia uczestnikom, że warto dać coś od siebie, bo można tylko zyskać - chciałem uatrakcyjnić i urozmaicić całość ...
Jestem dumny mimo wszystko, że użytkownicy - konkursowicze zechcieli dać coś od siebie i wyszło świetnie. Wyjaśniłem też dlaczego najlepszy wpis nie mógł otrzymać licencji. Zeno ma "lekkie pióro" i dał wyjątkowo atrakcyjny wpis. Potem jednak ... no wiesz. :nea

Termin wyboru zwycięzców - tu mógłbyś słusznie mieć pretensje - jednak wyjaśniłem dlaczego wszystko się opóźni - zbyt wiele bardzo dobrych wpisów - a ja mogłem w tego typu konkursie coś przeoczyć, kogoś niedocenić a chciałem by wszystko było bardzo obiektywne - poprosiłem o pomoc przedstawiciela sponsora o pomoc co do oceny wpisów. Było dość burzliwie biorąc pod uwagę kontakt e-mail tylko. Wreszcie osiągnęliśmy konsensus i tylko próbowałem "dograć" trzecią licencję na kolejny wyjątkowy wpis. Bardzo byłem naciskany o docenienie graficznego projektu, jednak nie udostępniono mi dodatkowej licencji ...
Przepraszam - jeśli nadal uważasz, że powinienem mimo wszystko dać lickę Zeno - nie mogę.

@Zeno - dzięki za zrozumienie i Twój "ostatni" wpis - masz mój szacunek bezapelacyjnie - mam nadzieję, że sam wpadniesz na pomysł dodania działu "kreatywnych wpisów", bo myślę, że część /może nieliczna, ale jednak/ czasem by chciała "wrzucić coś " od siebie dotyczącego niekoniecznie samych programów - tylko od tak ... wiersz, a może nawet rysunek ... Dałeś super przykład. Można? No można ... Dzięki "stary" ;) :zawsty
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Jest decyzja - jest zwycięzca ... Tym razem wygrała praca graficzna. :ok

Muszę ugiąć lekko kolana pod naciskiem -
za potraktowanie konkursu "z humorem i innowacyjnym rozmachem" /cokolwiek to znaczy/ wygrał .... /werble, budowanie napięcia ... znowu werble ... / :hura
znaczy za najlepszą pracę graficzną ... nagrodę otrzyma /tu znowu werble i fanfary/

SE7EN

Gratulujemy ... :hippie
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

SE7EN - gratulacje :piwko :)

Ps. Rosły nam emocje przed dogrywką, jak u Hitchcocka albo w finale MŚ 2010 Hiszpania - Holandia... :zaciesz Bardzo ciekawie zabawa się rozwinęła. Można powiedzieć - wielobarwnie. Ale konkurs nadal pozostaje zabawą dla uczestników, no chyba.... :scratch że na zlocie PZD po kielichu ktoś wpadnie na pomysł przeprowadzenia konkursu gladiatorów (z miejsca zaklepuję miejsce w drużynie ala, jorna i remoola ). :klawik.
ToGor napisał:
(at)Zeno - mam nadzieję, że sam wpadniesz na pomysł dodania działu "kreatywnych wpisów", bo myślę, że część /może nieliczna, ale jednak/ czasem by chciała "wrzucić coś " od siebie dotyczącego niekoniecznie samych programów - tylko od tak ... wiersz, a może nawet rysunek ...
Voilà:
Zeno napisał:
Przy okazji konkursów i tekstów moze fajnie byłoby (przynajmniej zglaszam taki pomył) zrobić stały "Konkurs na złote strofy forum", gdzie każdy mógłby zgłaszać zabawne (albo głupie) posty użytkowników lub ich fragmenty w formie np. linka do postu. Rozstrzygnięcie konkursu raz na rok (lub pół roku). Wszyscy mogą głosować, zwycięzcą - autor postu z największą liczbą głosów.
opinie-uwagi-informacje-comments-problems-opinions-f9/konkursy-konkusy-konkursy-t22535-20.html#p138576
Poparł mnie antbil, możesz się przyłączyć. :) Chociaż antbil już to rozwiązał, nieco jednak inaczej - przez założenie wątku "Cytaty", co zdarzyło mi się kreatywnie wykorzystać (Hornet na pewno złapie o co chodzi). :klawik.
:hippie
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

a ja gratuluję wszystkim wygranym lub oburzonym :D
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Gratki dla wygranych
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Re: Kaspersky Internet Security 2016 - Multi-Device - KONKUR

Jupi :yahoo Licencja doszła, ToGor dzięki za organizację tego konkursu :piwko
 
Do góry