Keriver 1-Click Restore Free / Pro

Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

Folder z kopiami to : Keriver 1-Click Backup Folder
fvUah.jpg

Czyli tworzy jeden Plik bo ten drugi to ustawienia.
Za każdym razem jak tworzysz pełną kopię to tworzy 2 pliki ?
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

Tak się dzieje jeśli snap na więcej niż 4GB, wygląd na to jak by dzielił sobie snapy na części żeby móc je zapisać na dysku wymiennym z systemem plików FAT32 (chyba :D )
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

Tak się dzieje jeśli snap na więcej niż 4GB, wygląd na to jak by dzielił sobie snapy na części żeby móc je zapisać na dysku wymiennym z systemem plików FAT32 (chyba :D )
Pewnie tak bo w innych wielkościach nie zapisuje. Makrium z którego czasem korzystam buduje snapy w plikach powyżej 4GB jednak jeśli dysk ma system np. Fat32 to pliki są budowane w podobny sposób.
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

OT tak, tworzy dwa pliki. Może jest tak jak piszą marsellus i pss chodzi o zapis na dyskach?
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

Prawdopodobnie tak, więc raczej nie ma się czym przejmować.
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

A czy wcześniejsze zrzuty mogę usunąć normalnie z folderu z kopiami obrazów i nie będzie problemu przy uruchamianiu? Wolę spytać zanim to zrobię
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

Tak, tworzysz nową kopie (pełną ) a stare możesz spokojnie usunąć.
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

Dobra, dzięki wodzu, kasuję stare obrazy bo mi z dysku na biurko się wylewają ;)
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

W Wersji Pro masz okienko z którego możesz kasować kopie, we free też powinno być coś takiego dodane, bo tak jakoś chyba dziko trochę ręcznie usuwać.Miejmy nadzieję że coś normalniejszego się pojawi w wersji 3.
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

ja mam dziwną rzecz :) nie wiem jak to możliwe
mam 3 kopie "pełne" i tylko 5 plików .EGO a powinno być ich 6 :)
pierwszą stworzył sobie 4GB+1.7GB, druga po kilku dniach 1.1GB, trzecia po jakimś tygodniu 4GB+1.7GB
gdyby ta 1.1 była inna niż pełna nie było by w tym nic dziwnego, poza tym druga zawierała już więcej danych niż pierwsza
 
Keriver 1-Click Restore Pro 3.0 wydany
What's new for Version 3.0:
1. Ability to put the recovery console program on CD or USB flash drive instead of having to modify the MBR.
2. Ability to verify the integrity of a backed-up image file.
3 Ability to restore files and folders.
4. Ability to upgrade and update online.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Keriver 1-Click Restore Free 3
1. Ability to put the recovery console program on CD or USB flash drive instead of having to modify the MBR.
2. Adding multi-language support.
3. Ability to upgrade and update online.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
nie chce mi się zainstalować :) nie może zastąpić pliku a keriver nie jest włączony

EDIT

dobra działa, po restarcie poszło bez problemów
 
Re: Keriver 1-Click Restore Free / Pro 2

OXYGEN THIEF napisał:
1,2 GB kopia partycji C . Czyli sam system Windows xp, programy mam na D. Za każdym razem robię pełną kopię
Co można osiągnąć wywalając progr. z partycji z windą?
 
Back
Do góry Bottom