KONKURS - MAILBIRD PRO Lifetime

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Tym razem do wygrania 2 licencje lifetime klienta pocztowego Mailbird Pro.Licencje na konkurs otrzymałem od Christin z Mailbird PR,której bardzo dziękuję.

mailbird-logo.png


Facebook-1024x618.jpg


Mailbird to nowoczesny i bardzo szybki klient poczty e-mail, wspierający usługi Gmail, Yahoo, Outlook.com, iCloud i dowolne inne, funkcjonujące w oparciu o protokoły IMAP lub POP3.Już na pierwszy rzut oka widać, że aplikacja stworzona została z olbrzymim naciskiem na prostotę i wygodę użytkowania. Interfejs graficzny dostępny jest w polskiej wersji językowej i charakteryzuje się minimalizmem oraz łatwością dostępu do wszystkich oferowanych funkcji. Dysponuje on standardowym układem okna, w którym to poszczególne jego części odpowiadają za wyświetlanie listy obsługiwanych skrzynek pocztowych, wiadomości e-mail oraz ich treści. Dużym udogodnieniem podczas korzystania z Mailbird jest obsługa skrótów klawiszowych, usprawniających tworzenie nowych wiadomości, odpowiadanie na nie, przełączanie kont/folderów itp. Na uwagę zasługuje również funkcja szybkiego czytania, wyświetlająca zawartość korespondencji w formie pojedynczych słów/zdań. Jej prędkość dostosowana może być dzięki odpowiedniej opcji.

Mailbird umożliwia obsługę więcej niż jednego konta pocztowego, pozwala wygodnie zarządzać dostępnymi w ich obrębie folderami (tworzyć i usuwać, synchronizować), wspiera serwery proxy, umożliwia ręczne i automatyczne pobieranie wiadomości e-mail, limitowanie maksymalnego rozmiaru pobieranych załączników, a także potrafi szyfrować realizowane w jego obrębie połączenia z Siecią (SSL/TLS, STARTTLS). Dodatkowo oferuje także zestaw mini-aplikacji, pozwalających z poziomu klienta pocztowego obsługiwać kalendarz Google, konto Facebook, usługi Evernote, Google Drive, Dropbox, a także wyświetlać treści z serwisów lifehacker, TechCrunch itp.
źródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


strona programu
https://www.mailbird.com/

porównanie wersji
https://www.mailbird.com/pricing/

pobieranko
https://download.getmailbird.com/installers/MailbirdInstaller.exe


Zasady konkursu
1. Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Mailbird PRO
2. Komentarz w języku ojczystym
3. W konkursie mogą brać użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 29.06.2016 godz.22
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
there are several options email client that has an interesting feature, but I think mailbird has a feature that I really wanted, speed, drag and drop, as well as ease of access for third-party applications, and this is a feature that is always used, mailbird do this without compromising the safety of users, very good
thank you for making this giveaway
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dobry program poczty elektonicznej chcę wygrać poniewarz obsluguje więcej niz jedno konto jest szybki i obsluga jest bardzo prosta.
dzięki za konkurs i mozliwosć wygrania tego programu.
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
One of the best and trustworthy email clients with access to this party applications..
Thanks for the giveaway..
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Dwa dni temu kupiłem wersję pro, i jestem bardzo zadowolony. Dzięki Mailbird PRO "ucywilizowałem" Gmaila do sprawnego odbioru emalii z kilku kont . Wygranie w konkursie wersji MAILBIRD PRO Lifetime było by dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem.
 

gjon

Świeżak
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Podobają mi się jego tagowania maili. Niestety, trial się skończył i niektóre konta odpadły.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
świetny program, jeden z lepszych, z największą przyjemnością przesiądę się thunderbirda, dziękuję za zorganizowanie konkursu i możliwość wzięcia udziału w konkursie
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Konkursik skierowany do mnie :scratch :D
Niedawno szukałem ciekawego programu pocztowego, nieskomplikowanego, funkcjonalnego, szybkiego w obsłudze więc jak tu nie wziąć udziału w konkursie.
Andyxa wielkie dzięki za konkursik
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Obsługa wielu kont.
Szybkość działania.
Brak funkcji nie związanych z odbieraniem maili.
To jest to co chciałbym mieć na komputerze.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Bardzo fajny program do obsługi poczty, bez zbędnych bajerów. Ma tylko to co jest potrzebne. Dobra integracja z gmailem. Startowałem już w kilku konkursach na ten program, ale w żadnym nie miałem szczęścia a właśnie chciałbym posiadać Mailbirda ze względu na jego prostą i intuicyjną obsługę. Nie potrzebuję miliona funkcji z których nawet połowy nie będę korzystał. Darmowa wersja to tylko 3 konta a ja potrzebuję więcej i do wygrania jest lifetime, czyli spokój na lata :klawik. Dzięki za konkurs :dziękuję
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, andyxa. Mailbird is very good software packed with apps, features, shortcuts, and software upgrades optimized to boost our productivity and save us hours adding all our emails clients in one integrated application. Its quick mail compose and response to cut down on emailing time, inline action bar to organize everything in a flash, seamless offline access to manage our email from anywhere make this software a most wanted one.

:ok
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dzięki Andyxa za super konkurs :)
Posiadam kilka kont pocztowych i szczerze mówiąc Windows Live nie powala, a obsługa przez przeglądarkę internetową jest irytująca, dlatego szukam dobrego klienta poczty.
Wiele dobrego słyszy się o Mailbird pro, dlatego chętnie wezmę udział w konkursie.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Mailbird is more than just an email client. It’s an amazing tool where all the apps and tools you already use to communicate, plan, and more can work together (whatsapp, dropbox, google calendar, evernote....). It is one of the best email clients with added task manager. It supports many languages. In addition it is it supports multiple accounts and fully customizable.
 

Meinpost

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Czerwiec 2016
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Thanks For the Giveaway Andyxa.

I would like to use to organize my mail. I want to try the Pro version. " Complete touch support "This feature is handy doing.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway !
Mailbird is the best email software for Windows which is fast and easy to work with. It provides a perfect all-in-one online communication platform and is fully customizable to your personal needs.
 
Do góry