KONKURS - MAILBIRD PRO Lifetime

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Po utracie wszelkiej wiary przy eMclient, zainstalowałem Mailbird.
Ten ptaszek nie zawodzi - załączniki wreszcie trafiają do odbiorcy a samo użytkowanie to czysta przyjemność.
Z radością przywitałem zmiany od v2, a potem było tylko lepiej.
Support też na +, szybko odpisują i nie bagatelizują zgłoszeń.
Jestem na TAK.
 
S

sterchin

Thanks for the Giveaway.
Mailbird - fast email client with an accessible interface.
We have Mailbird feature - a special feature "Applications" which, in essence, is a set of common sites of Internet services, which are open in the program window for easy interaction with your mail client. So there are several applications from the developer, which add additional functionality to the program (for example, a contact manager, or search for investments).
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Andyxa, rewelka konkursidło!

Jakoś sceptycznie podchodziłem to tego klienta poczty, tym bardziej, że na co dzień korzystam ze sprawdzonego dla mnie od lat rozwiązania - niebywale lekkiego i bardzo szybkiego...

Niemniej po kupnie nowego laptopa jestem otwarty na zmiany - również w tej materii. Przyzwyczajenia nie powinny brać góry ;) Ściągnąłem więc konkursowego Mailbird'a, aktywowałem testową licencję Pro i co widzę? Po pierwsze program prezentuje się bardzo przejrzyście. Ustawienia zorganizowane w bardzo czytelny sposób. Po drugie - integracja z kalendarzem Google, Dropbox'em - bardzo wygodne rozwiązanie dla korzystających z jeszcze kilku innych aplikacji, jak Evernote.

Cóż, szanse zapewne będą maleć wraz z ilością przystępujących do tego konkursu, ale powalczyć trzeba :) Tak zatem życzę powodzenia wszystkim uczestnikom, w tym sobie również spoko>
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Cześć,
Ja również chciałbym wygrać ten program. Nie korzystałem z niego wcześniej ale przestudiowałem z zainteresowaniem kilka jego recenzji i wypada niezwykle obiecująco. Tym samym byłby świetnym kandydatem na mój system.

Ustawiam się zatem do konkursu, pomniejszając szanse reszcie chętnych z zwiększając minimalnie swoje :D

Pozdro!
 

CiociaSamoDobro

Świeżak
Dołączył
22 Lipiec 2015
Posty
39
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo wiele dobrego slyszalam o tym programie. Mialabym dla niego robote na moim komputerze do odslugi moich kilku kont pocztowych. Bardzo jestem wdzieczna za ten konkurs.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Fajny program pocztowy. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs, Obsługa wielu kont pocztowych. Startuje do konkursu ponieważ wersja ograniczona posiada max 3 konta a ja mam trochę więcej.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Bardzo dobry, przejrzysty klient poczty. Jeden z lepszych jakie znam. Chętnie biorę udział w konkursie. We wcześniejszych konkursach się nie udało - może teraz się uda.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

MailBird is a good email client which provides simple and excellent solution for managing your emails for windows users. Simple GUI, ability to add opensource apps and ease of use are some of it's advantages.
 

Changkya

Świeżak
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway.

I want to win the Mailbird license as it is a one of the best and trustworthy email clients and support multiple accounts.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za ten konkurs.
Mam nadzieję, że uda mi się wygrać ten świetny program pocztowy zwany The Outlook Killer. Sama nazwa mówi wszystko. Na nowy komputer byłby idealny.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Dziękuję za kolejny dobry konkurs . Do tej pory programy z których korzystałem mnie nie satysfakcjonowały . Z racji że kilka kont mam to przy pomocy MAILBIRD PRO moją pocztę bym ogarną. Proszę mnie liczyć w konkursie , a pozostałym życzę powodzenia zwłaszcza mi :zaciesz
 

KaptainBug

Świeżak
Dołączył
12 Styczeń 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Its a great program to check all emails in one place.
Great user interface and very easy to use program.
Thanks for the competition
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Wycofuję się z konkursu!
 

bebelika

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway! I want to win a license for this software in order to register my trial of Mailbird and thus to be able to add more accounts to be updated within this software. Count me in please. :dziękuję
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo fajny program do obsługi poczty z wieloma ciekawymi funkcjami, zupełnie różny od np. Thunderbirda. Fajnie byłoby wygrać licencje akurat na imieniny. ;)
 
Do góry