Konkurs! MailWasher Pro

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pana Nick Bolton z Firetrust Ltd za co dziekuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji lifetime Wspaniałego Programu
MailWasher Pro

8e2f50c4730f250fmed.jpg

1051c99fe3443457med.jpg

Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • http://www.firetrust.com/products/mailwasher-pro

Dlaczego ??
MailWasher Pro
Bo Jest Najlepszy !!
:yes master

d6b87d06385004f7med.jpg

Zatrzymanie spamu, oszustwa i inne śmieci
Odbieranie spamu telemarketerów, którzy dzwonią w czasie kolacji, całkowicie irytujące i nie o to poprosimy.
Na szczęście można zatrzymać to teraz! Działa z wszystkimi nowymi Android, iPhone, iPad i Windows wersja telefonu!
Zainstaluj MailWasher już dziś przeglądaj wszystkie swoje konta pocztowe w jednym miejscu i pozwolić tylko na e-mail, który masz w swojej skrzynce odbiorczej.
MailWasher umożliwia podgląd wszystkich wiadomości e-mail, zanim dotrze do komputera lub urządzenia przenośnego, co pozwala czytać wszystkie wiadomości e-mail bezpiecznie, i natychmiast usuwać wszelkie niepożądane lub podejrzane wiadomości e-mail. Twój e-mail pozostanie czysty od pobierane do komputera lub urządzenia mobilnego, oszczędzając z otrzymania jakichkolwiek spamu lub e-mail wirusy.
Podczas korzystania z MailWasher korzyści stają się oczywiste.
Zero spamu w komputerze lub urządzeniu mobilnym.
Sprawdzisz wszystkie e-maila , zanim dotrze do komputera lub urządzenia mobilnego.
Nigdy nie stracisz ważnego e-mail , ponieważ nie można sobie pozwolić.
Inteligentne narzędzia antyspamowe zapewniają że spam zostanie złapany
ponad 8 milionów użytkowników, w 18 językach i funkcji zarówno na BBC World i CNN można mieć pewność, że p MailWasher jest jednym z najprostszych sposobów, aby pozbyć się spamu.

5e6a3d8437be41ffmed.jpg

Odbierasz tylko e-mail, który chcesz
Sprawdź swój e-mail z MailWasher pierwszy. Będzie bezpieczniej ze świadomością tego, co czeka na ciebie na serwerze, co pozwala szybko sprawdzać i czytać wiadomości e-mail oraz szybko i łatwo usunąć niechciane wiadomości.
W 3 prostych krokach pozbędziesz się spamu.
1. Naciśnij przycisk Poczta Sprawdź
2. Zaznacz wszystkie niechciane wiadomości do kasowania
3. Naciśnij przycisk "Wash mail ', aby usunąć spam
Pozostałą dobre e-mail są pobierane do komputera

eebac08a09ba28b8med.jpg

Sprawdzisz pocztę zanim dotrze do komputera
Zobacz wszystko o twoich wiadomości zanim dotrą do komputera, dzięki czemu można sprawdzić, czy są one naprawdę spamem, oszustwem lub dobrą wiadomość. Oznacza to, że można usuwać niechciane wiadomości na serwerze, dzięki czemu można dostać tylko e-mail, który chcesz.
MailWasher umożliwia przeglądanie wiadomości e-mail bezpiecznie w postaci zwykłego tekstu, ale można również sprawdzić, kto jest naprawdę, kim jest właścicielem firmy, który go posłał (raport WHOIS) oraz wszystkie ukryte linki.
Biorąc pod uwagę, że nie można sobie pozwolić na utratę jakichkolwiek uzasadnionych e-mail, MailWasher pozwala mieć decydujący głos na niego przed pozwalając "Wash" spam dalej.

dd48149e9941812bmed.jpg

Inteligentne narzędzia antyspamowe
Zaawansowana technologia wykrywania spamu i narzędzi wykona całą ciężką pracę dla Ciebie poprzez automatyczne oznaczenie wiadomości spamowych.
Od prostych, czarnych list listy znajomych i filtrów nauki do zaawansowanych filtrów niestandardowych MailWasher Pro


Darmowa wersja mobilna
Nie ma nic gorszego niż spam przychodzący na urządzenia mobilne, więc przejmij kontrolę z MailWasher i pozbyć tego spamu w czasie podróży do ciebie. To banalnie proste w obsłudze i bardzo szybkie.
Pobierz wersję dla telefonu komórkowego lub tabletu i synchronizować swoje konta e-mail, listy, czarne listy przyjaciół itp z MailWasher Pro do Twojego urządzenia mobilnego.
Po zainstalowaniu, należy utworzyć Firetrust logowanie na telefonie komórkowym, dzięki czemu można zawsze mają te same konta pocztowe dostępne na każdym urządzeniu i synchronizować z MailWasher Pro. Następnie zalogować się swoim Firetrust Zaloguj się i dodaj swoje konta e-mail (lub zsynchronizować je z MailWasher Pro

3f4676aaa49a34f6med.jpg

Łatwa konfiguracja, łatwe w użyciu
Kreator konfiguracji sprawia, że ​​utworzysz MailWasher expresowo.
Ustawienia konta e-mail i list kontaktów są importowane do MailWasher więc można zacząć od razu


c881c857bae2a223med.jpg

Informacja o oprogramowaniu
Informacje o wersji
Aktualna wersja: 7.8 Rozmiar pliku: 20 MB System operacyjny: Współpracuje z Windows 7, 8 i 10, Windows Vista, XP Data wydania: 19 kwietnia 2016 Ochrona przed: . Spam, wiadomości phishingowych, wirusy e-mail, niechciane newslettery, niechciane e-mail


Uwaga:
Wersja programu jest także w języku PL !!
Tekst tłumaczony przez tłumacza Google więc mogą być błędy w tłumaczeniu na język Polski
Dlatego Polecam osobiście odwiedzić stronę producenta tego znakomitego programu któremu daje ocenę 5

Więcej info
  • http://www.firetrust.com/products/mailwasher-pro
Pobieranie
  • http://www.firetrust.com/en/products/mailwasher-pro/download


Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać MailWasher Pro
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 08.05.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki angellomichel za ten konkurs! :dziękuję
Program MailWasher Pro używałam kiedys, ale licencja się skończyła. Program bardzo ładnie pozwala posortowac pocztę zanim trafi ona na komputer, czyli klienta pocztowego. Nadal używam klienta poczty do obsługi swoich kont pocztowych. program MailWasher Pro ze swoimi ustawieniami i filtrami ułatwiłyby mi pozbycie się spamu.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Program MailWasher Pro to świetny program,który pozwala sprawdzić pocztę zanim dotrze do komputera.
dzięki czemu można sprawdzić, czy są one naprawdę oczekiwaną wiadomością czy spamem lub jakimś oszustwem. Oznacza to, że można usuwać niechciane wiadomości na serwerze, dzięki czemu można dostać tylko e-mail, który zaakceptujesz.
MailWasher umożliwia również sprawdzenie kto jest naprawdę, nadawcą maila poprzez raport WHOIS.

Chciałbym mieć taki program na komputerze.
Dziękuję angellomichel837 za świetną pracę w zdobywaniu licencji i organizowaniu konkursów!
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway angellomichel837, this is the perfect software for helping us getting rid of unwanted mails, so please count me in to win a license for that.

Many thanks and regards for your impressive work.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Korzystam z programu w wersji promocyjnej, która niedługo sie niestety kończy. Program pozwala na sprawdzenie poczty i jej posegregowanie zanim trafi ona do komputera. Program klasyfikuje nam wiadomości ale pozwala również użytkownikowi na ręczne wskazanie co jest spamem a co nie. Program pozwala na podgląd treści wiadomości.
Wiadomości które uznamy za spam można usunąć zanim trafią one na nasz komputer.

Dziękuję angellomichel837 za organizację konkursu :dziękuję
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

MailWasher allows you to preview all your emails before it gets to your computer or mobile device, enabling you to read all your emails securely, and instantly delete any unwanted or suspicious emails. In this way it helps you to receive only e-mails you want.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzięki za konkurs na ten wspaniały program chcę wygrać ten program poniewarz przy pomocy tego softu będe miał kontrole nad pocztą jaka do mnie przychodzi.
jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Dosyć długo była cisza o tym programie na naszym forum i tu teraz miła niespodzianka.
Z przyjemnością zamieniłbym program pocztowy mozilla thunderbird na MailWasher.
Posiadając kilka skrzynek pocztowych i jednak silnym procederze handlu kontami w internecie niechciana poczta idzie w dziesiątki czasem nawet setki nie chcianych maili, więc jakoś trzeba nad tym panować.
Pobieranie całej tej niechcianej poczty na kompa by przeglądać ją u siebie staje się coraz bardziej ryzykowne, a dzięki MailWasher Pro kłopot z głowy. Potrzebuję programu który pomoże mi usprawnić walkę ze spamem i dodatkowo pozwala zweryfikować nadawcę.
angellomichel387 Dzięki za konkurs :ok
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! MailWasher Pro is a good solution to fight spam and unwanted messages especially nowadays when ransomware is a real threat that spreads mostly by e-mail.
 

destruktor13

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Program bardzo fajny -działa synchronicznie na Androidzie i PC. Myślę że znacznie ułatwiłby mi utrzymanie porządku na kilku skrzynkach e-mail.
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Mam parę gigabajtów wiadomości na kilku darmowych kontach pocztowych, próbowałem je posortować i odcedzić spam, ale niestety nie dałem rady, filtry antyspamowe które były w programach pocztowych słabo sobie z tym radziły. Mam nadzieję że MailWasher sobie z tym poradzi, i pomoże mi zarchiwizować moją pocztę.

Dzięki za konkurs.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Kolejny świetny program który chciałbym posiadać, niestety AntiSpam do TheBat nie potrafi już sobie poradzić ze spamem który mnie nawiedza, mam tego badziewia coraz więcej, nawet wypisywanie się z list nic nie daje, bo kurde dziwnym trafem znajduję się na dwóch kolejnych.

Dziękuję organizatorowi i producentowi za super konkurs!.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
I like the spam handling feature in MailWasher Pro, as it prevents pishing by displaying the actual link. I use gmail but many a times it fails to prvent spam from coming in, and good email going to spam. Also they have MailWasher Mobile app to use/access emails on device.

I'm happy that Firetrust Ltd is providing lifetime license as giveaway.

Thanks again and count me in.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Mam już program program MailWasher Pro, ale niestety kończy mi się licencja.Program spełnia swoje zadania i jest bardzo przyjazny, prosty do obsługi, estetyczny i posiada kilka języków.Polecam ten program wszystkim, którzy korzystają z poczty.
Pozdrawiam
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Mam na jednym kompie MailWasher Pro. Jest to wersja ograniczona czasowo. Jestem zadowolony ze skuteczności, w jaki sposób usuwa spam, zanim pocztę odbierze The Bat. Tutaj wersja lifetime. Niezły kąsek.
Dlatego biorę udział w Konkursie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry