Konkurs! MailWasher Pro

Status
Zamknięty.

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Dzięki za konkurs :piwko
Chciałbym wygrać MailWasher Pro, ponieważ używam programów do obsługi poczty e-mail. Mam kilka skrzynek i o ile z kontami Gmail nie ma dużego problemu, bo całkiem dobrze filtruje niechciane wiadomości(choć zdarzają się wyjątki), to z polskimi skrzynkami jest już gorzej. Do tego dochodzi jeszcze mailing czyli reklamy. Wystarczy nie logować się na pocztę przez kilka dni to później mam kilkadziesiąt śmieci na takim koncie. Fajną opcją w tym programiej jest coś takiego jak Odbij wiadomość, dzięki której osoba wysyłająca spam dostanie informację, że nasz adres nie istnieje. MailWasher jest konfigurowalny i ma ładny interfejs.
 

CiociaSamoDobro

Świeżak
Dołączył
22 Lipiec 2015
Posty
39
Reakcje/Polubienia
0
Inteligentne filtry antyspamowe sprawiaja ze spam zostanie wylapywany zanim dotrze na komputer. Mozna poustawiac filtry tak, ze nic czego bysmy nie chcieli nie trafi do naszej skrzynki. Firma Firetrus wykonala naprawde kawal dobrej roboty, bo program jest godny uwagi. Dziekuje za mozliwosc wziecia udzialu w konkursie.
 

Andi

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Spam to teraz jest zmora skrzynek pocztowych. Jako, że mam ich parę to spamu też jest dużo, i czasami szlag człowieka trafia jak musi to wszystko czyścić. Ten program byłby wybawieniem.
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Z ciekawosci pobrałem triala i przyznaje, że nieźle pierze ( choć pewne mankamenty ma,spam to spam-cholerstwo). Nie mniej jednak, chętnie wezmę udział w losowaniu pomimo sporej kumulacji miłosników ''prania'' spamu.
Także proszę mnie również ''wrzucić'' do bębna maszyny losującej. :hi.......
i jak to mówił Włodzimierz Ilicz :dziwak - niech zwycięży najbardziej potrzebujący.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Angellomichel387, Nick, dziękuję za konkurs :dziękuję
Korzystam z programu od roku i jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonowania. Jak już się nauczy go filtrowania pod siebie, to praktycznie nie ma szans, żeby na skrzynkę ściągnięty został jakikolwiek spam, czy inne zdefiniowane jako niepożądane wiadomości. I to wszystko, zanim odpalimy program do obsługi poczty typu Outlook, czy TheBat!
Chętnie zawalczę o wieczystą licencję, ponieważ nie zamierzam rezygnować z możliwości tego programu w przyszłości - po prostu rewelacja :ok
Życzę powodzenia współuczestnikom :)
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Z racji posiadania kilku skrzynek firmowych i wielu klientów lub roboczych pojęcie "spam" znam aż nadto. W dodatku muszę na bieżąco je usuwać by któryś z klientów przypadkiem czegoś nie kliknął i nie byłoby niepotrzebnych problemów. Ten program pewnie byłby idealnym rozwiązaniem dla mnie z racji swoich zastosowań.

Wielkie dzięki za kolejny świetny konkurs zarówno dla organizatora jak i sponsora nagród :hi
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway !
Milwasher Pro is the best and effective spam filter which really helps me to get rid of all annoying spams.
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za kolejny świetny konkurs :hi Obecnie coraz więcej niechcianych maili trafia na skrzynkę zatem taki program jak MailWasher to skarb. I nie chodzi juz o klasyczny spam, gdyż ostatnio zwiększa się zagrożenie trojanami itp. a to już poważniejsza kwestia. Dlatego chciałbym mieć w zanadrzu "pocztowego pomocnika".
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Posiadam wiele kont pocztowych które niestety są atakowane wielką ilością spamu. Niestety jest to cena za darmowe konta i subskrypcje. MailWasher jest skutecznym programem do filtrowania poczty i usuwaniu niechcianych wiadomości. Mógłby mi bardzo pomóc w codziennej komunikacji, dlatego zgłaszam swój udział w konkursie.
Dzięki angellomichel387 :)
 
3

3e6-16hn

Thank You for this giveaway!
I want to win MailWasher Pro because it filters all the the spam in my emails. Mailwasher can delete unwanted messages at the server so I only get the email I want . It also retrieves information about all the email on the server. As an android user it is convenient for me that it also has an android app.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
70b8253eddf53e8fmed.jpg

Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW

9abf5c8c95207bd0med.jpg
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Cóż, pozostaje pogratulować - szczęściarze :piwko
 
Status
Zamknięty.
Do góry