Prośba o wybór zabezpieczenia.

daria15

Świeżak
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Przeczytałam wszystkie Wasze porady :dziękuję ,a potem opisy tych programów w internecie.Zdecyduję się chyba na Pandę Cloud.Ten AppGuard zbiera bardzo pozytywne recenzje,tylko kompletnie rozumiem jak on działa.W nim trzeba coś ustawiać ?
 
A

Anonymous

Powiem tak : każdy antyvirek w combo z AppGuardem jest tylko przystawką.Ten sofcik to takie "Shiseido"...co ja mówię..."La Prairie" wśród zabezpieczeń :klawik. czyli szczyt szczytów.Jeśli biegle posługujesz się językiem generała Shermana (a wiem,że Wy młodzi potraficie teraz wszystko :dziwak ) to podam Ci Dziewczynko maila do developera,powiem co napisać i łykniesz lickę za półdarmo albo i darmo.
A jak już będziesz miała apkę na "Vaio" to poinstruuję co robić dalej.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Hornet , waszmosc chyba po dobrej imprezie , kompletnie nie rozumiem tej metafory .
 

Vaclav

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
67
Reakcje/Polubienia
5
Bo hornet chyba sam nie do końca rozumie co znaczą hasła przepisywane z wikipedii :sarkazm
 
A

Anonymous

Gonzoo & Vaclav-ale którego słowa w moim poście nie rozumiecie ?? "Shiseido" , "La Prairie" czy "generał Sherman" :szydera ?.
Jak dziewczynka wbije i ogarnie to będzie wstyd na całą dzielnię (czy gdzie tam mieszkacie) :wariat .
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Hornet napisał:
... to podam Ci Dziewczynko maila do developera,powiem co napisać i łykniesz lickę za półdarmo albo i darmo.
A jak już będziesz miała apkę na "Vaio" to poinstruuję co robić dalej.

Widzę, że sobie młodszą upolowałeś. :dziwak
Też bym łyknęła za darmo ... :klawik.
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
To zamiast płatnego Nortona, chociaż darmowa Parasolka (Avira). Większa wykrywalność, również lekka i przede wszystkim mniej problemowa.
Przy AppGuardzie antywirus pełni funkcję towarzysza :)
 
A

Anonymous

Kochani...bawicie się ze mną w gierki słowne a potem się dziwicie,że tematy idą do kasacji :szydera .
Ale proszę bardzo :
Dziewczynka zakłada temat z prośbą o wybór zabezpieczenia.Siedzimy tu w 100 czy 1000 osób i każdy (jeżeli ma ochotę) może odnieść się do tej prośby.Ja zasugerowałem to co uważałem za stosowne a jak Wy macie inne pomysły to piszcie.
Tofana-jestem rozkochany w przenośniach ale nie bardzo kleję sens Twojej wypowiedzi :scratch .To nie jest ani stwierdzenie faktu (nie ma podstaw),ani domysł(nie ma pytajnika na końcu),na moją percepcję to wygląda jak : propozycja :zawsty .
Młodszą "upolowałem" sobie jakiś czas temu ale gdybym tego nie zrobił to nie szukałbym jej na Forum oddalonym o 2000 kilometrów,tylko w pobliskim Gimnazjum/LO.
BTW.I nie bzdurkajcie bo stawiacie Dziewczynkę w mało komfortowej sytuacji.
 

daria15

Świeżak
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
To ja się zdecyduję na AppGuarda.Języka generała Shermana :sarkazm uczę się od 7 lat,dlatego bardzo proszę o tego maila.
Dziękuję Hornet :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Hornet napisał:
Kochani...bawicie się ze mną w gierki słowne a potem się dziwicie,że tematy idą do kasacji :szydera .
Tofana-jestem rozkochany w przenośniach ale nie bardzo kleję sens Twojej wypowiedzi :scratch .To nie jest ani stwierdzenie faktu (nie ma podstaw),ani domysł(nie ma pytajnika na końcu),na moją percepcję to wygląda jak : propozycja :zawsty .
Młodszą "upolowałem" sobie jakiś czas temu ale gdybym tego nie zrobił to nie szukałbym jej na Forum oddalonym o 2000 kilometrów,tylko w pobliskim Gimnazjum/LO.
BTW.I nie bzdurkajcie bo stawiacie Dziewczynkę w mało komfortowej sytuacji.

Kleisz, kleisz! :dziwak Wiem, że nie do wszystkich kobiet na forum zwracasz się Dziewczynko, stąd moja uwaga, że pojawiła się "nowa Dziewczynka". To był żart! :dziwak
A zdanie drugie ma sens taki, że też bym chciała mieć AppGuarda za darmo. :ok
Poza tym cenię Twoje uwagi co do softu zabezpieczającego i z Twojego polecenia mam właśnie AppGuarda (w cenie 100% :ireful). :francuz
 

daria15

Świeżak
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Hornet-Twój sposób zadziałał :dziękuję :yahoo ! I co mam teraz zrobić ? Zainstalować tego AppGuarda ?
 
A

Anonymous

Cieszę się razem z Tobą.Dziewczynko a co zainstalowałaś na tym lapku ? Żebyśmy czegoś nie przeoczyli.
 

daria15

Świeżak
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Mam zainstalowane następujące rzeczy:
Aimp3/Ashampoo Burning Studio 2014/CCleaner/Defraggler/Google Chrome 34/K-Lite Codec Pack 10.4.0 Full/Malwarebytes Anti-Malware 2/NVIDIA/Panda Cloud/Realtek/foobar2000/AQQ/WinRaR/ALLPlayer/uTorrent/Foxit Reader/Java.

Resztę będę miała zainstalowaną,dzisiaj po południu przez kolegę z klasy.Ten kolego powiedział,że najlepsze antywirusy to Kasperski i NOD32 i o żadnym AppGuardzie nigdy nie słyszał.Ale ja mu odpowiedziałam,żeby się zamknął bo się na tym nie zna :sarkazm .
 

cień

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Mazowsze
Aimp i foobar to dobre programy, ale wystarczy jeden z nich. WinRaR bym zastąpił np. 7-zip. Za foxit readera dałbym naszą polską sumatrę pdf. Za allplayera dałbym media playera, którego można zainstalować razem z kodekami podanymi przez Ciebie, ewentualnie dał VLC media player. To tyle ode mnie. :hippie
 
Do góry