Prośba o wybór zabezpieczenia.

A

Anonymous

Daria-bardzo mądrze odpowiedziałaś koledze.Słowak i ruski bunkier to inni gracze w całkiem innej lidze :) .
Cień-ma rację w swoim poście (chociaż WinRaR-a możesz zostawić),dodatkowo w trybie natychmiastowym wywal Javę-do niczego nie będzie Ci potrzebna a może zaszkodzić.
Wracają do meritum :
Jak już zainstalujesz AppGuarda to :
-otwierasz główne okno programu > klikasz "Customize" > następnie zakładkę "Guarded Apps" > potem "Add Program" i wyszukujesz ikonki programów które trzeba dodać do ochrony.W Twoim wypadku będą to :
Aimp3 Google Chrome 34 foobar2000 AQQ ALLPlayer uTorrent Foxit Reader. I dodatkowo FlashPlayera.
Generalnie : przeglądarki,komunikatory,odtwarzacze.Wszystko co łączy się z siecią.

LB8yGQK.png

Dodatkowo w zakładce "Alerts" możesz odhaczyć > "MemoryGuard Events" > "Report Status"...tych alertów i tak nikt nie rozumie oprócz developera :wariat ,więc po co mają Cię stresować.
Jak już wszystko będziesz miała zainstalowane to : otwierasz prawym przyciskiem myszy ikonkę programu i przestawiasz "Protection Level" na "Locked Down".

BTW.Filozof-nie rób sobie jaj :dziwak .Chłopiec z avka Darii to biały król RNB Justin Timberlake.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Czy AppGuard wykryje/zablokuje
- próbę nawiązania połączenia lub nasłuchiwania portów
- zmianę ustawień przeglądarki po np. działaniu exploita
- zapisanie na dysku pobranego przez malware kodu?
 
A

Anonymous

ichito napisał:
Czy AppGuard wykryje/zablokuje
- próbę nawiązania połączenia lub nasłuchiwania portów
- zmianę ustawień przeglądarki po np. działaniu exploita
- zapisanie na dysku pobranego przez malware kodu?
Ichito-My awangarda byłego Forum Aviry,w temacie zabezpieczeń musimy być sumienni aż do bólu :klawik. I know,I know.

1.Nie
2.Nie będzie żadnych zmiany ustawień przeglądarki,gdyż AppGuard takowe zablokuje.
3.Kod zapisze się na dysku ale bez wyłączenia ochrony i manualnego uruchomienia guzik zrobi.

Oczywiście dziewczynka będzie musiała ściągać instalki czy pliki tylko z zaufanych źródeł + skanować je na Virustotal a jak czegoś nie będzie pewna to przecież tutaj zawsze ktoś dyżuruje i wesprze Ją mądrą radą :eek:o .
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Ad1....i dlatego wolę zwykły nawet 10-letni HIPS :)
Ad2....czy na pewno zablokuje?...przecież nie narzuca ograniczeń dla zaufanego procesu...to znaczy wobec systemu tak, ale raczej nie dla programu jako całości i dla zmian wewnątrz jego kodu, jak np przy aktualizacjach czy instalowaniu jakiś dodatków?
Ad3....czy AG chroni tak samo wszystko lokalizacje na dysku?
 
A

Anonymous

ichito napisał:
Ad1....i dlatego wolę zwykły nawet 10-letni HIPS :)
Kurcze...co za pech...mogłeś wbić wcześniej i polecić Dziewczynce jakiegoś "10 letniego HIPS-a".
ichito napisał:
Ad2....czy na pewno zablokuje?...przecież nie narzuca ograniczeń dla zaufanego procesu...to znaczy wobec systemu tak, ale raczej nie dla programu jako całości i dla zmian wewnątrz jego kodu, jak np przy aktualizacjach czy instalowaniu jakiś dodatków?
Tak ? Ok.ale ja nigdzie nie pisałem,że jestem twórcą tego programu.Ale skoro masz tą wiedzę to znaczy,że rozmawiałeś z Baśką na ten temat.I co Ci jeszcze powiedziała odnośnie metodologi działania tego softu ?
ichito napisał:
Ad3....czy AG chroni tak samo wszystko lokalizacje na dysku?
Ichito-jesteś Adminem na Forum zajmującym się bezpieczeństwem,udzielasz się na wilderssach,używałeś AG.Dlatego dobrze wiesz,że można dodawać obszary chronione na dysku,poza tymi przydzielonymi z automatu.Nie rozumiem jaki charakter ma to pytanie :scratch
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Hmmm...nie rozumiem ironii, którą mi okazujesz. To, że na innym forum mam jakąś funkcję niczego na tym forum nie zmienia,a po drugie funkcja ta nie oznacza, że interesuję się każdym rodzajem programów do zabezpieczeń i że każdy znam na tyle, by o nic nie pytać. Brak pytań oznacza dla mnie brak pokory dla własnej niewiedzy i słodkie aczkolwiek nieuzasadnione przeświadczenie o swojej niezgłębionej wiedzy.
Przychodzę tu zasięgnąć informacji na temat programu, którego nie używam, a który z jakiś powodów mnie zainteresował. Tu na tym forum jest to program znany i polecany, sadziłem więc że będzie dla mnie źródłem konkretnej informacji...szkoda, że się pomyliłem.
 
A

Anonymous

Ichito-kompletnie nie rozumiem intencji Twoich insynuacji :scratch .
Zaakcentowanie przeze mnie Twojej funkcji na SG i aktywności na wilderssach miało jedynie podkreślić,szeroką wiedzę jaką posiadasz w temacie zabezpieczeń.Gdzie Ty tu dostrzegłeś ironię ?? .
Idąc Twoim tokiem rozumowania : jeżeli do atrakcyjnej kobiety powiemy : jesteś piękna to należy oczekiwać od niej odpowiedzi : ty chamie ! ??
Nie wiem jak wygląda sytuacja z Twoją pokorą,ale na tyle Cię znam,iż mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że wiedzę na temat AppGuarda posiadasz.
Pisaliście wielokrotnie na SG o tym sofcie,i nic ponadto tego co jest u Was ode mnie się nie dowiesz.A jeżeli chciałbyś bardziej pogłębić swoje doświadczenie to odsyłam do Baśki :) .
 

daria15

Świeżak
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Witam ! Od wczoraj mam następujący problem,przy odtwarzaniu filmów na YouTube,zawiesza mi się cały system,wskaźnik myszy przestaje działać,wszystkie przyciski na laptopie nie reagują na klikanie,zarówno na przeglądarce IE 11 jak i Chrome 34.Na dailymotion i vimeo ten problem nie występuje.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
daria15 napisał:
Witam ! Od wczoraj mam następujący problem,przy odtwarzaniu filmów na YouTube,zawiesza mi się cały system,wskaźnik myszy przestaje działać,wszystkie przyciski na laptopie nie reagują na klikanie,zarówno na przeglądarce IE 11 jak i Chrome 34.Na dailymotion i vimeo ten problem nie występuje.


Odinstaluj obecnego Flasha i daj nowego , jak masz nowego i nie pomaga zainstaluj starszego np tego

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zainstaluj tez nowe sterowniki karty graficznej.
 
A

Anonymous

Dziewczynko,zrób tak jak doradził Virophage,tylko nie wiem czy na tym starym Flashu da się wszystko odpalić :scratch.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Według mnie wyjątkowo dobrym rozwiązaniem jest nabycie programów na licencji dożywotniej! Jest ich mnogo, a zabezpieczyć i zmienić komputer mogą w doskonały bunkier.
- Wymienić mogę kilka choćby tylko takich programów jak: OutpostFirewallPro, OutpostSecuritySuitePro, SpyshelterFirewall (zgodny z każdym oprogramowaniem), MalwarteBytesPremium, Sandboxie, Shadow Defender, KeyscrablerPremium, Vipre AntiVirus - lub Vipre Internet Security.

Z bezpłatnych zastosowań Comodo Internet Security do niego jakiegoś hipsa... może Spyshelter!? i MalwareBytes free.

Warto też jest zabezpieczyć przeglądarkę choćby w program jakim jest Bitdefender TrafficLight.
Ustawić łączenie komputera, lub jeszcze lepiej routera przez bramkę DNS do wyboru masz choćby to...
SECURE - DNS
============
Yandex Safe;


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
----------------------------------------------------------------------------------
Takie zastosowanie programowe pozwoli wam korzystać z komputera ustawionego pod wasze standardy, który będzie zawsze aktualizowany, nie będzie takiej konieczności, by kiedykolwiek ponownie płacić za ochronę. Najważniejszy zdrowy rozsądek!
Pozdrawiam.
 
A

Anonymous

Dziewczynko-zabij (wyłącz) procesy Pandy w Menedżerze Zadań ( a jeżeli się nie da z poziomu Menadżera to wyłącz ochronę w ustawieniach programu).Usuń z zakładki "Guarded Apps" w AppGuardzie chronione procesy flasha.
Odpal YT i sprawdź czy coś się zmieniło.
 
Do góry