Problem z logowaniem Tauron

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Na starym lapku mogę się bezproblemowo zalogować na stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, na nowym kiedy klikam zaloguj, przechodzi na stronę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i wyświetla komunikat:
"Ta strona nie działa. Serwer ebok.tauron.pl nie wysłał żadnych danych. ERR_EMPTY_RESPONSE"
Jednak kiedy ponownie wchodzę na stronę logowania, to już jakby jestem zalogowana. Jednak gdy klikam w Moje serwisy i przechodzę do strony wyboru serwisu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, to po wybraniu eBOK -> Połącz przenosi mnie do
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i znów mam ten sam komunikat. A pod ikonką obok adresu strony jest info o niebezpiecznym połączeniu.
Nie mam problemu z logowaniem na żadnej innej stronie. Mogę się zalogować do PGNiG, do Facebooka, na konto Google itd. Tylko z Tauronem ten problem. Nie rozumiem jak to możliwe, że na starym lapku wszystko działa, a na nowym coś takiego.
Problem występuje zarówno w Slimjet jak i na Firefox.
 
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Ten błąd to głównie wina hostingu strony, ,możesz wyczyścić dane przeglądarki (ciastka)..
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Hmm, faktycznie pomogło. Dziwne, bo na starym lapku nigdy tak nie miałam. Nie pomyślałam o ciastkach, skoro problem dotyczył obu przeglądarek, no i codziennie czyszczę te nieszczęsne ciastka :/
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Czyli wygląda, że ten dodatek Cookie AutoDelete, nie czyści wszystkich ciastek przy zamykaniu przeglądarki, bo Taurona jeszcze nie miałam na białej liście.
Może ktoś kojarzy w takim razie dodatek, który wyczyści wszystkie ciastka za wyjątkiem tych z białej listy?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
Firefox bez żadnych dodatków czyści ciasteczka podczas zamykania tzn. można tak ustawić, wyjątki też pewnie można dodać.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Czyli wygląda, że ten dodatek Cookie AutoDelete, nie czyści wszystkich ciastek przy zamykaniu przeglądarki, bo Taurona jeszcze nie miałam na białej liście.
Może ktoś kojarzy w takim razie dodatek, który wyczyści wszystkie ciastka za wyjątkiem tych z białej listy?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry