Szukam dobrego SMART BOX TV 4K ANDROID HDR

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
Witam po świętach. Szukam dobrego smart boxa 4K Hdr który służyłby mi do oglądania filmów w plikach mkv i mp4 z zewnętrznego dysku USB. Chodzi o to że mój telewizor podczas oglądania filmów się zacina chciałbym coś na bazie androida aby to płynnie działało i aby jakość obrazu była świetna. Znalazłem coś takiego ale może ktoś mógłby mi doradzić
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19231
Reakcje/Polubienia
56016
Witam po świętach. Szukam dobrego smart boxa 4K Hdr który służyłby mi do oglądania filmów w plikach mkv i mp4 z zewnętrznego dysku USB. Chodzi o to że mój telewizor podczas oglądania filmów się zacina chciałbym coś na bazie androida aby to płynnie działało i aby jakość obrazu była świetna. Znalazłem coś takiego ale może ktoś mógłby mi doradzić
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Tu masz taniej o ponad stówkę:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A tu test tego boxa:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2190
Reakcje/Polubienia
2565
Miasto
Kraków
Android 7 i 2 GB RAM, trochę słabo
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Polecam Mi boxa 2 generacji jest nie drogi , 2 generacja chodzi płynniej i szybciej oraz lepiej obsługuje wi-fi Mi box 2 Gen użytkuję od 5 miesięcy, poprzedniego miałem 3lata(1 generacja) a przed nim miałem Fergusona fbox,
był to najgorszy box jaki miałem dotychczas : niestabilny zrywał połączenia wi-fi często się zawieszał brak certyfikatu Netflix
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry