Windows 8 nie widzi Bluetootha

visvitalis2004

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Heraklion-Kreta
Witam,znalazlem przyczyne dlaczego nie jest widoczny moj bluetooch,a wiec tak,przed formatem win 7 powinienem byl wlaczyc usluge bluetooth,a ja tego nie zrobilem,takze jedyny sposob to:wgrac ponownie system 7,wlaczyc usluge bluetooth,format,ponowna instalacja win8
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
visvitalis2004 napisał:
Witam,znalazlem przyczyne dlaczego nie jest widoczny moj bluetooch,a wiec tak,przed formatem win 7 powinienem byl wlaczyc usluge bluetooth,a ja tego nie zrobilem,takze jedyny sposob to:wgrac ponownie system 7,wlaczyc usluge bluetooth,format,ponowna instalacja win8

Nie wiem jak u Ciebie, u mojego znajomego to nie pomogło. Owszem, BT był włączony (dioda sie świeciła), ale nie działał. Też lenovo.
 

visvitalis2004

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Heraklion-Kreta
tofana napisał:
visvitalis2004 napisał:
Witam,znalazlem przyczyne dlaczego nie jest widoczny moj bluetooch,a wiec tak,przed formatem win 7 powinienem byl wlaczyc usluge bluetooth,a ja tego nie zrobilem,takze jedyny sposob to:wgrac ponownie system 7,wlaczyc usluge bluetooth,format,ponowna instalacja win8

Nie wiem jak u Ciebie, u mojego znajomego to nie pomogło. Owszem, BT był włączony (dioda sie świeciła), ale nie działał. Też lenovo.
tez narazie nie wiem,taka odpowiedz mialem po telefenicznej romowie pomocy technicznej Lenovo Grecja,takze musze zrobic format zeby sie przekanac,troche dziwne ze nie ma innej alternatywy :scratch
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Coś trudno uwierzyć aby włączenie usługi potrzebowało formatu.
 

visvitalis2004

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Heraklion-Kreta
bez@ nazwy napisał:
Coś trudno uwierzyć aby włączenie usługi potrzebowało formatu.
i tak sie stalo,formacik na 7 ,po aktualizcji sterow oraz oprograwania zaczely funkcjonowac skroty klawiszowe Fn+F5 dzieki ktorym wlaczylem bluetooth :D ,nastepnie fomat na 8 ke ,i odrazu po zakonczeniu instalacji pojawil sie zagubiony Bluetooth :suuper
 
Do góry