Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Chrome, Yandex Alpha i Netscape Navigator jednak w przypadku tej ostatniej brak aktualizacji już przez 7 lat lekko doskwiera. :guma
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Firefox , Maxthon , K-Meleon ... obecnie w wersji portable .
 
A

Anonymous

Filozof napisał:
Cieszę się, że dziś wszedłem na Forum i trafiłem na wątek o przeglądarkach. Masz Hornet kolejkę.
Filozof cieszę się razem z Tobą :friends ale gwoli przypomnienia : Chłopcy dużo wcześniej przede mną reklamowali tą przeglądarkę ot choćby kolega Jorn.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Slimjet wyleciał...żadna rewelacja, nie widzę różnicy w szybkości działania z Lisem...poza tym problemy z ustawieniami, instalacją dodatków... itp. itd. nie ma się czym podniecać...dziękuję za uwagę i dobranoc. :guma
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Niby co Cię tak rozbawiło? Kombinacje z instalacją rozszerzeń, problemy z Sandboxie...itd. itp. :scratch
Też chciałbym, żeby to była przeglądarka idealna ale niestety nie jest i nie mam zamiaru jej włazić w dupę bo mi nie pasi, cytując prezydenta Słupska. :p
Firefox jak do tej pory się sprawdza, prawdziwa Opera zgniła i jak na razie ***** w temacie przeglądarek trwa. :(
 
A

Anonymous

Bizon napisał:
Slimjet wyleciał...żadna rewelacja, nie widzę różnicy w szybkości działania z Lisem...poza tym problemy z ustawieniami, instalacją dodatków... itp. itd. nie ma się czym podniecać...dziękuję za uwagę i dobranoc.
Bizon-z AG problemy...z 10 problemy...z Slimjetem problemy :szydera .
Ustawienia są banalnie proste,dodatki wszystkie śmigają...daj spokój...ewidentnie się starzejesz :papież .
 
A

Anonymous

Bizon napisał:
Niby co Cię tak rozbawiło? Kombinacje z instalacją rozszerzeń,
Nie ma żadnych problemow z instalacja rozszerzeń, wszystkie "chromkowe" bez najmniejszego problemu się instalują :hi bądźmy poważni - jedyny problem wynikł przy aktualizacji uBlocka do wersji której nie ma jeszcze oficjalnie w Chrome Web Store , ale to raczej naturalne , (rozwiązanie podpowiedziałem) dotyczy to wszystkich przeglądarek opartych na Chromium
:hippie
SlimJet nr 1 :mistrzunio :ok
 
A

Anonymous

u mnie zmiana... na Slimjet 6.0.0.0 Beta- bardzo fajnie chodzi , a co dość istotne, oparta na Chromium 46.0.2490.71
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Ja po trosze korzystam z reklamowanego przez Was Slimjet'a (w wersji stable), ale główną przeglądarką jest jednak Firefox. W Chromopodobnych przeglądarkach brakuje mi solidnego pluginu do obsługi gestów myszy. Nie tego wbudowanego (jak na przykład w omawianych Slimjet'cie - uproszczonego), a takiego, który po pierwsze działałby (niektóre co je można ściągnąć oficjalnie z pluginstore'a zwyczajnie nie hulają), a po drugie byłby wysoce konfigrowalny jak firegesture z Firefoxa ;)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
artoor napisał:
W Chromopodobnych przeglądarkach brakuje mi solidnego pluginu do obsługi gestów myszy. Nie tego wbudowanego (jak na przykład w omawianych Slimjet'cie - uproszczonego), a takiego, który po pierwsze działałby (niektóre co je można ściągnąć oficjalnie z pluginstore'a zwyczajnie nie hulają), a po drugie byłby wysoce konfigrowalny jak firegesture z Firefoxa ;)

Chromowaty CentBrowser:

zzdzolP.jpg


Wszystko działa jak należy. Poza tym bardziej mi pasuje niż Slimjet. Może dlatego, że z wyglądu bardzo przypomina własnie Chrome :sarkazm
 
Do góry