Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

gra

  1. Kamelka

    Call of Duty: Black Ops 4 - tryb battle royale za darmo przez tydzień

    "Call of Duty: Black Ops 4" - tryb battle royale za darmo. Ale tylko przez tydzień: https://tech.wp.pl/call-of-duty-black-ops-4-tryb-battle-royale-za-darmo-ale-tylko-przez-tydzien-6339088510305921a
  2. rafalp86

    PC Hitman Absolution za darmo

    info:gry-online.pl Pobieramy, gramy 5 minut a gra zostaje na naszym koncie.
  3. memnon

    PC Braveland za darmo

    Link : Braveland
  4. Mirko

    PC Petal Puzzler za darmo

    https://game.giveawayoftheday.com/petal-puzzler/
  5. Kamelka

    PC Mermaid Adventures: The Frozen Time za darmo

    Mermaid Adventures: The Frozen Time https://game.giveawayoftheday.com/mermaid-adventures-the-frozen-time/
  6. T

    PC A Story About My Uncle za darmo

    A Story About My Uncle https://www.humblebundle.com/store/a-story-about-my-uncle
  7. Mirko

    PC What Remains of Edith Finch za darmo

    What Remains of Edith Finch https://www.epicgames.com/store/pl/product/what-remains-of-edith-finch/home
  8. OXYGEN THIEF

    Train Driver 2 – Darmowy polski symulator kolejowy z trybem multiplayer

    Jedyny taki symulator na świecie łączący rolę maszynisty i dyżurnego w trybie multiplayer. Stworzony przez polskich programistów - dostępny za darmo. https://web.td2.info.pl/pl/
  9. Kamelka

    PC The Mystery of the Dragon Prince za darmo

    The Mystery of the Dragon Prince https://game.giveawayoftheday.com/the-mystery-of-the-dragon-prince/
  10. Kamelka

    PC Mysteries Of Horus za darmo

    Mysteries Of Horus https://game.giveawayoftheday.com/mysteries-of-horus/
  11. al

    PC Heavy Muscle Cars Offroad za darmo

    https://www.microsoft.com/pl-pl/p/heavy-muscle-cars-offroad/9p7ldxqb6z25
  12. al

    PC MotoGP Racing Championship za darmo

    https://www.microsoft.com/pl-pl/p/motogp-racing-championship/9p424frtsrsn
  13. memnon

    GRIDD: Retroenhanced za darmo

    Tutaj : https://www.kartridge.com/gridd-giveaway
  14. memnon

    PC 2Dark za darmo

    Klik : https://freebies.indiegala.com/2dark
  15. memnon

    PC Mahjong "Strip" Solitaire za darmo

    Info tutaj: https://freebies.indiegala.com/mahjong-strip-solitaire?dev_id=freebies
  16. Kamelka

    PC The Fog: Trap for Moths za darmo

    The Fog: Trap for Moths https://game.giveawayoftheday.com/the-fog-trap-for-moths/
  17. E

    PC Super Meat Boy za darmo

    Super Meat Boy za darmo w Epic Games Store do 10 stycznia https://www.epicgames.com/store/pl/product/super-meat-boy/home
  18. E

    PC SOMA za darmo

    SOMA za darmo na GOGu przez ~ 46 godzin https://www.gog.com/game/soma
  19. Kamelka

    PC World of Warships New Year's Gifts!

    World of Warships New Year's Gifts! -10 000 kluczy https://game.giveawayoftheday.com/world-of-warships-new-year-s-gifts/
  20. Kamelka

    PC Border Of Insanity za darmo

    Border Of Insanity https://game.giveawayoftheday.com/border-of-insanity/