K

kotonant

A czy ktoś ci broni swe chicheszki wrzucić tu, pośmiejemy się wszyscy :róża
O ile zasady i regulamin jasno mowia:
a) Żadnej polityki na forum !! (wyjątek to polityka na wesoło) + b) Zakaz umieszczania treści nazistowskich, rasistowskich, dyskryminujących przedstawicieli innych ras i wyznań, a także wszelkich niezgodnych z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. = c: dyskryminacja jednej wybranej przez Narod partii politycznej (poki co PiS to nie religia.. jeszcze) przez Uzytkownika nie jest niedozwolone na forum,
(przy czym chcialem podkreslic tak na wszelki wypadek: wstawiamy zdjecia, obrazki oraz memy zamieszczone legalnie w przestrzeni publicznej).

czego wydajesz sie nie zauwazac, to nie zauwazasz jeszcze jednej rzeczy: przeciez nikt Ci nie broni zamiescic mema wysmiewajacego przedstawicieli innych partii politycznych, np. opisujacego ze zakaz handlu w niedziele napedzajacy kase krajom osciennym do ktorych juz organizopwane sa wycieczki zakupowe (np. z Katowic do OStravy w godzine i dwadziescia minut wg ostatniego cennika) to wina Tuska bo EU nie chce w niedziele zamknac granic. To z kolei odciaga wiernych od tacy, a wszystko wina Tuska. Az sie prosi o pieknego mema, na pewno znajdziesz, postaraj sie troszke zamiast narzekac.

Chociaz wydaje mi sie (bioraz za przyklad zdjecie ktore wrzucilem) ze gryby politycy pewnej partii, ksiadz biskup z malzonka i inni mniej sie slinili do dzieci w skapych strojach, to nie byloby powodu do robienia memow, zgodzisz sie?

Tak zgadzam się, choroba umysłowa jest u ciebie w stanie zaawansowanym bez możliwości wyzdrowienia, znowu kaczyńskie, tuski, księża.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10008
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.
ale ściema. Uczysz się dopiero polskiego ale zwroty "król jest nagi" znasz :facepalm
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2677
Reakcje/Polubienia
3144
A ja bym się bardzo ucieszył jakby polityka za sprawą administratorów PZD kompletnie stąd zniknęła, nawet ta na wesoło jak to jest umieszczone w regulaminie. Miło jakby dla odmiany to forum było całkowicie pozbawione politycznego bagna.

Bardzo lubiłem zaglądać do "śmieszne czy nie śmieszne", czy "śmieszne, filmy, zdjęcia, itp", by przeczytać jakiś dowcip lub zobaczyć zabawny obrazek, gifa. Niestety większość to polityczne wstawki (przeważnie memy z lewicowych portali) użytkownika @Mirko, to przyznam że odechciewa się tam zaglądać.
Ja wiem że ten user robi dużo dobrego dla PZD , ale jednocześnie to przez niego wspomniane działy zalało polityczne szambo
Pewnie Administratorzy mnie nie posłuchają i zostawią tak jak jest, ale co miałem napisać to napisałem. Pozdrawiam
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
A ja bym się bardzo ucieszył jakby polityka za sprawą administratorów PZD kompletnie stąd zniknęła, nawet ta na wesoło jak to jest umieszczone w regulaminie. Miło jakby dla odmiany to forum było całkowicie pozbawione politycznego bagna.

Bardzo lubiłem zaglądać do "śmieszne czy nie śmieszne", czy "śmieszne, filmy, zdjęcia, itp", by przeczytać jakiś dowcip lub zobaczyć zabawny obrazek, gifa. Niestety większość to polityczne wstawki (przeważnie memy z lewicowych portali) użytkownika @Mirko, to przyznam że odechciewa się tam zaglądać.
Ja wiem że ten user robi dużo dobrego dla PZD , ale jednocześnie to przez niego wspomniane działy zalało polityczne szambo
Pewnie Administratorzy mnie nie posłuchają i zostawią tak jak jest, ale co miałem napisać to napisałem. Pozdrawiam
Owszem, jest to nudne czy jak to tam inaczej nazwać, można zrobić głosowanko i ewentualnie wprowadzić jakieś zmiany.Dla mnie to obojętne bo omijam mymi patrzałkami posty politico.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Bardzo lubiłem zaglądać do "śmieszne czy nie śmieszne", czy "śmieszne, filmy, zdjęcia, itp", by przeczytać jakiś dowcip lub zobaczyć zabawny obrazek, gifa. Niestety większość to polityczne wstawki (przeważnie memy z lewicowych portali) użytkownika @Mirko, to przyznam że odechciewa się tam zaglądać.
Ależ drogi kolego, dalej tu możesz zaglądać ;)
wiem że ci starcza 500+ i chodzisz w klapkach na oczach ( ale mam nadzieję że kiedyś je zdejmiesz )
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2677
Reakcje/Polubienia
3144
Ależ drogi kolego, dalej tu możesz zaglądać ;)
wiem że ci starcza 500+ i chodzisz w klapkach na oczach ( ale mam nadzieję że kiedyś je zdejmiesz )

I To jest właśnie skrzywienie i Tobie podobnych. Jak nie najeżdżasz na PiS w sieci, to z całą pewnością jesteś jednym z nich. No i wasza stała argumentacja, 500+.
Pomijam fakt że nie mam dzieci i nie chodzę do kościoła od dobrych 12-13 lat.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55917
Owszem, jest to nudne czy jak to tam inaczej nazwać, można zrobić głosowanko i ewentualnie wprowadzić jakieś zmiany.Dla mnie to obojętne bo omijam mymi patrzałkami posty politico.
Co ja tutaj robię....., co ja tutaj robię.... :D

Dla mnie może zostać tak jak jest. Co mnie nie interesuje, to przewijam i tyle. A czasem trafiają się fajne smaczki, które mnie rozbawią :yahoo
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
I To jest właśnie skrzywienie i Tobie podobnych. Jak nie najeżdżasz na PiS w sieci, to z całą pewnością jesteś jednym z nich. No i wasza stała argumentacja, 500+.
Pomijam fakt że nie mam dzieci i nie chodzę do kościoła od dobrych 12-13 lat.
No cóż trzep się tramwaju " to wszystko z mej strony.:do jutra
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo
Jak nie najeżdżasz na PiS w sieci, to z całą pewnością jesteś jednym z nich. No i wasza stała argumentacja, 500+.
.
W sumie coś w tym jest :klawik
500+
i
ośmiorniczki

jak tak czasem posłucham co ludzie wygadują w zależności od tego kogo preferują.
 
Do góry