OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35778
Reakcje/Polubienia
24809
Miasto
Trololololo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Czyli cudownie się odrodził, widać reinkarnacja działa :kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2
Tylko tej zagadki do dziś nie rozwiązał :sarkazm
14993559ccd1e6b0722b5db86a75d47fe65.jpg
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Jeśli chodzi o twórczość usera @Saka to tutaj temacik o tym jakie kiedyś wysyłał maile do mnie :kwiczy2

https://programyzadarmo.net.pl/threads/miłe-wiadomości-e-mail-które-dostaję.27512/

Wcześniej siedział na forum pod innym nickiem :zgon
No, przeczytałem tego maila i jestem pod wrażeniem. Takiej "kultury" słowa dawno nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę, no chyba że @Saka zacznie też do mnie pisać.....:szydera:szydera:szydera
A tak na marginesie strona "programyzafree" się zamknęła i "robactwo" się rozlazło... niestety....:sarkazm
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9938
Reakcje/Polubienia
10537
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A tak na marginesie strona "programyzafree" się zamknęła i "robactwo" się rozlazło... niestety....:sarkazm

Jak ja tam byłem adminem to strona nie upadła. Mnie zabrakło i równia pochyła aż się posypało :glupek
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Jak ja tam byłem adminem to strona nie upadła. Mnie zabrakło i równia pochyła aż się posypało :glupek
Przykro mi @al, że tak się stało. Na pewno było tam wielu fajnych ludzi, ale "przeginanie" i brak dobrej organizacji, a może też ciekawych tematów i odpowiedniej reklamy często tak się kończy. Zresztą "plagiatowanie" "naszej" bardzo dobrej strony było samo w sobie obarczone dużym ryzykiem....:smutek
 
S

Saka

Jestem pewien, że to zwierzę zostało skrzywdzone przez księdza, tak jak Ja. Na tych zjazdach to obalamy komunę, palimy kukły Kaczyńskiego i dlatego jesteśmy twardzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Mirko, jestem pewien, że to zwierzę zostało skrzywdzone przez księdza, tak jak Ty. Na tych zjazdach to musicie obalać komunę, palić kukły Kaczyńskiego i obcować ze sobą płciowo :szydera
To musi być straszne dla ciebie, skoro musiałeś wykorzystać ostatnie koło ratunkowe i tylko tyle przyjaciel ci pomógł.
Swoją drogą to ci bardzo, bardzo współczuje...
 
S

Saka

To musi być straszne dla ciebie, skoro musiałeś wykorzystać ostatnie koło ratunkowe i tylko tyle przyjaciel ci pomógł.
Swoją drogą to ci bardzo, bardzo współczuje...

Pisze to sromotny przegryw który od rana do nocy zalewa forum memami o pisie i klerze. Jak mirko ma koszmary to wiedz na 100% że o kaczyńskim i rydzyku :szydera.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35778
Reakcje/Polubienia
24809
Miasto
Trololololo
Jaja i pies
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Pisze to sromotny przegryw który od rana do nocy zalewa forum memami o pisie i klerze. Jak mirko ma koszmary to wiedz na 100% że o kaczyńskim i rydzyku :szydera.
Pisze to sromotny na razie wygryw, ( tak mu się wydaje ) ubawiłeś mnie po pachy :dziwak
m_1709565b36fe6de38195949_14599337707.jpg
 
Do góry