OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Opalenizna
2EIiJw.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Potrafisz odeprzeć choć jeden argument i napisać coś z sensem? Widzę jedynie bzdurne odbijanie piłeczki przez amebicznego frustrata.
Jeden ze studentów uniwersytetu pisał egzamin w którym za zadanie miał wyjaśnić co to jest "ryzyko"
Oddał 5 pustych kartek, a na ostatniej napisał " To jest właśnie ryzyko"
Zaliczył egzamin na dobrą.
Widzisz to jest przewaga inteligencji nad wiedzą.
Przemyśl to ( mam taką nadzieję )
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
USA jednym zdaniem :zaciesz
1qYmL9.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
c3824d70f76598698e0a0b264f0e221a.jpg


@wwd ja natomiast słyszałem że zgłosiłeś się na dublera.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Ale-j%C4%85-zawstydzi%C5%82.png


@wwd @Saka uśmiechniecie się czy to dla was za trudny humor ( i nic z tego nie " k p w " ) :zaciesz
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Chciałbym zauważyć że wszystkie posty zostały posprzątane także te które pisał Mirko. Nawet moje zostały skasowane :what
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie wszystkie tylko niewygodne :) Jak się nie mylę to i również te zostaną skasowane :)
No cóż, tata posprząta a mirko przynajmniej zachowa jaką - taką "twarz" :D

Ten cały offtop wyleciał. Chociaż cały ten temat taki jest :scratch
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Chciałbym zauważyć że wszystkie posty zostały posprzątane także te które pisał Mirko. Nawet moje zostały skasowane :what
@al wszędzie tam gdzie jest takie szambo polityczne jak to które jest tu uprawiane przez niektórych (a może jednak większość bo ostatnio przecieram oczy patrząc kto w tym wszystkim już siedzi po uszy) za przyzwoleniem, przewodnictwem i pod patronatem administracji, tego typu uwagi nie mają najmniejszego sensu.
I proszę, nie powtarzajcie w kółko jak mantry tego samego, że niby te wklejane niby-memy z pudelka, wykopu... czy innego szambozbieracza to nie to samo co niezależne od tego typu źródeł poruszanie takich tematów przez jakiegoś użytkownika. Chociaż w pewien sposób macie rację twierdząc że to nie to samo, bo ten który sam taki temat tu porusza musi wykazać się przynajmniej minimum intelektualnym, natomiast ten co tylko wkleja z tych "pudelków", to zwykły prymityw.

PS. I nie jestem PiSmakiem ani innym nowoczesn-ym POpaprańcem.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al wszędzie tam gdzie jest takie szambo polityczne jak to które jest tu uprawiane przez niektórych (a może jednak większość bo ostatnio przecieram oczy patrząc kto w tym wszystkim już siedzi po uszy) za przyzwoleniem, przewodnictwem i pod patronatem administracji, tego typu uwagi nie mają najmniejszego sensu.
I proszę, nie powtarzajcie w kółko jak mantry tego samego, że niby te wklejane niby-memy z pudelka, wykopu... czy innego szambozbieracza to nie to samo co niezależne od tego typu źródeł poruszanie takich tematów przez jakiegoś użytkownika. Chociaż w pewien sposób macie rację twierdząc że to nie to samo, bo ten który sam taki temat tu porusza musi wykazać się przynajmniej minimum intelektualnym, natomiast ten co tylko wkleja z tych "pudelków", to zwykły prymityw.

PS. I nie jestem PiSmakiem ani innym nowoczesn-ym POpaprańcem.

Wiesz, jak dla mnie polityka to szambo czy na poważnie czy na wesoło i każdy kto się tym zajmuje to grzebie w..... Są ludzie, którzy od rana do nocy siedzą w tym po uszy i szukają śmiesznych zdjęć czy filmików.... przecież każdy ma jakieś zainteresowania cóż na to poradzę :glupekCzasami ból "tej części ciała" że wygrali Ci a nie inni jest silniejszy i jedynym ratunkiem jest wyśmianie.
Większy pożytek byłby z pójścia na jakąś demonstrację czy marsz no ale to trzeba by się ruszyć :winked
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Nie wszystkie tylko niewygodne :) Jak się nie mylę to i również te zostaną skasowane :)
No cóż, tata posprząta a mirko przynajmniej zachowa jaką - taką "twarz" :D
Twarz" to trzeba mieć nie tylko w swoim przekonaniu, honoru za grosz ( gdzie je posiadasz ) :oooooo
gf-L4Ty-Jx7S-gyPv_ttbz-2017-jury-664x442-nocrop.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Toć nawet koni brakło
72490e6aa27d360dcff376ad2d7d0f0a.jpg
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18372
Reakcje/Polubienia
38941
Miasto
Gdzieś w Polsce
Całkowicie Cię w tym popieram. Co więcej, w pierwszej kolejności winni skorzystać z ubogacania przedstawiciele tej "wspaniałej i pseudo demokratycznej" organizacji brukselskiej i ich rodziny.
No bo skoro to ubogacanie jak tak wspaniałe i niesie takie korzyści, to czemuż to sami z nich nie czerpią "przyjemności", tylko zmuszają do tego innych.

Takie sztuczki nie ze mną, Brunner. - Myślę, że to pasuje idealnie do sytuacji.

Wytłumaczę. Ja tu widzę klasyczny przykład wybrania sobie ofiary i najeżdżania na nią w celu osiągnięcia założonych, określonych bądź nałożonych celów.

@wwd, przyglądając się całej sytuacji nie nakręcaj ubogaceniem ciap.. to jest migrantów. Widać, że jest to na szybko podchwycony temat od spamtrash. Od początku atakujecie Mirko tylko za to, że śmieszy go co innego niż Ciebie. Ma do tego prawo. Mało tego, on sam tego nie wymyśla, więc nie przekłamuj proszę. Kto Tobie broni wstawić coś wesołego? Jeżeli nie masz to Twój problem, a jakby to choćby minimalnie podpadało by pod kk zostanie usunięte.

A każde, personalne atakowanie innego usera, moda lub admina jak np. to:
Oj Mirko Mireczku Mirosławie, biedna twa głowa i zasób słów :nonono Już jesteś :zmęczony Wszyscy to widzą, wezwij jakiegoś koleżkę na pomoc, może pomoże Ci się wysłowić jak należy :hura.

@wwd

Poddaję się, zabierz, zniszcz, tego człeka :kwiczy2 :dziwak :yhy
skończy się banem lub usunięciem konta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry