Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
A to czasami nie TW "Feliks"? Pięknie, byli agenci bronią swoich towarzyszy, także agentów. I to ma być to wiarygodne źródło? :francuz
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
A to czasami nie TW "Feliks"? Pięknie, byli agenci bronią swoich towarzyszy, także agentów. I to ma być to wiarygodne źródło? :francuz
No to kto wyciął Jarka z tych 37 numerów " Solidarności "? Pewnie też jakiś TW?. Czasem myślę, że My Polacy dajemy się bardzo łatwo "napuszczać" na siebie nawzajem.....niestety. Rzuci się w kogoś szumnie "błotem" ( to nic że nieprawda), później się sprostuje gdzieś na boku. Nieważne, że mało kto to zobaczy.....zamierzony efekt jest....."cel" osiągnięty.
PS. A tak po cichu, jaki miałeś TW ?:szydera
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
@Jarom
A widzisz zapomniałem, że jestem Polakiem "drugiego sortu" więc to miało być "Wy Polacy", to po pierwsze.
Po drugie, ja nie liczyłem osobiście tych numerów "Solidarności" bez Jarosława Kaczyńskiego, ale nie sądzę aby była to nieprawda.
Zarzucasz mi obracanie kota ogonem, a sam zrobiłeś przekręt z emotikonem w cytacie z mojej wypowiedzi ( był ale nie w tym miejscu).
A po trzecie, określanie narodowości ( polskości) po imionach i nazwiskach trąci szowinizmem a może faszyzmem ? Przemyśl to....
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@Jarom
Zarzucasz mi obracanie kota ogonem, a sam zrobiłeś przekręt z emotikonem w cytacie z mojej wypowiedzi ( był ale nie w tym miejscu).
Daj spokój z tym emotikonem, przedostał się bo go nie wykasowałem. Sam widzisz zatem, że nie jestem tu za jakąś całkowitą eksterminacją. Gdybym był faszystą czy innym POpaprańcem, przykładałbym większą wagę do tak istotnych szczegółów.
Poza tym powiedz mi, co mnie obchodzi jakiś tam Jarek czy Jarosław do którego po raz drugi się odnosisz? Ja sobie tym panem ... nie zawracam i nie o jego "bohaterstwo" tu zabiegam. :guma

A tak na marginesie, skoro jesteś takim obrońcom uciśnionych, to zapewne to https://programyzadarmo.net.pl/threads/Śmieszne-albo-i-nieśmieszne.23289/page-190#post-262422 była jakaś pomroczność jasna
A tak na marginesie strona "programyzafree" się zamknęła i "robactwo" się rozlazło... niestety....:sarkazm
podobna do tej u tego narodowego bohatera
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
którego wielbi - ponoć - świat cały.



Innych (pewnie też równie "nieprawdziwych") śmiesznych albo i nieśmiesznych dowodów na jego bohaterskość więcej już nie pamiętam... a ciebie ojcze duchowny proszę... :yhy

Ps. Ponieważ nie wstawia mi tego filmiku od tego momentu o który tu głównie chodzi, proszę przewinąć do 90 sekundy.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
5dc6e9ee900fe4928908364ff461ce6b.jpg
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Niech jeszcze raz przez płot przeskoczy... :szydera
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
xq9deqbs.png
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
@Jarom
No fajnie, to wyjaśnij mi na jakiej podstawie twierdzisz, że nie jestem Polakiem ? Znasz mnie....?
Żeby tak mówić trzeba najpierw nim być.
Chciałbyś, żebym miał "pomroczność jasną", wybacz musisz jeszcze trochę poczekać......

Piszesz:
Poza tym powiedz mi, co mnie obchodzi jakiś tam Jarek czy Jarosław do którego po raz drugi się odnosisz? Ja sobie tym panem ... nie zawracam i nie o jego "bohaterstwo" tu zabiegam. :guma

Ja także nie zabiegam o "bohaterstwo" Wałęsy co mi sugerujesz....ani także nie jestem "obrońcą uciśnionych" jak Ci się błędnie wydaje, a co Ciebie obchodzi czy nie obchodzi jakiś Jarek to niestety musisz sam wiedzieć.

Zapytam Ci jeszcze raz jak Ty oceniasz ludzi...... po nazwiskach i imionach......chyba Cię zaćmiło ? ale to Twój problem.
To wszystko to też ci wasi "Polacy". Ten od tej książki też... Hertrich, to przecież takie rasowo polskie imię... :england

PS. A tak prywatnie o co tu zabiegasz, bo nie o "bohaterstwo" Jarka (to wiem). Jakbyś mógł i nie jest to tajemnicą to napisz
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
No i...??? Coś to oznacza? Coś z tego wynika? I w którym miejscu się śmiać? Że gościu na dopalaczach jedzie?
 
Do góry