Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
294
Miasto
okolice internetu
Dzieciak w archeologa się bawi i wykopaliska wrzuca. Jak samotny, biały żagiel...Bardzo śmieszne, bardzo
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
l47wp2uq.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
ostroleka-327.jpg
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10565
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja rozumiem, że za konto prezydenta na tłiterze nie odpowiada sam prezydent tylko jakaś wynajęta osoba ale czy to musi być uczeń szkoły podstawowej. Później narzekania, że się drze łacha z prezydenta i że lewactwo się czepia. Ja wiem, że tłita można od razu skasować/poprawić ale to i tak zostaje. Trochę tej kasy idzie z naszych podatków więc niech ta osoba wie o czym pisze....

Fort Trump, Nord Stream.
:facepalm

DnnPzIiVsAADwKa.jpg
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18370
Reakcje/Polubienia
38937
Miasto
Gdzieś w Polsce
Ja rozumiem, że za konto prezydenta na tłiterze nie odpowiada sam prezydent tylko jakaś wynajęta osoba ale czy to musi być uczeń szkoły podstawowej. Później narzekania, że się drze łacha z prezydenta i że lewactwo się czepia. Ja wiem, że tłita można od razu skasować/poprawić ale to i tak zostaje. Trochę tej kasy idzie z naszych podatków więc niech ta osoba wie o czym pisze....

Fort Trump, Nord Stream.
:facepalm

DnnPzIiVsAADwKa.jpg

Czepiasz się @al. A tu niespodzianka, po Polsce będzie jeździł nowy ford model trump. Jeszcze tylko nie wiadomo osobówka czy dostawczy?
:szydera

P.S. Czy to już tzw. darcie łacha?
:zaciesz
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1126
Reakcje/Polubienia
1247
Miasto
Kraków
Czy psy wegan powinny być pozbawione mięsa?:szok:szok:szok:szydera:szydera:szydera
...............W ciągu ostatnich dziesięciu lat szacuje się, że w Wielkiej Brytanii nastąpił 360-procentowy wzrost weganizmu -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Jako kraj miłośników zwierząt, z około 44% domów posiadających zwierzaka - i gdzieś w regionie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- to naturalne, że to zjawisko powinno zacząć przenikać do świata karmy dla zwierząt. Doprowadziło to do zwiększenia dostępności wegetariańskich i wegańskich karm dla psów. Ale zanim podejmiesz decyzję o tym, aby twój zwierzak się nie objadł, ważne jest, aby zastanowić się, jakie mogą to mieć skutki.

Koty są obligatoryjnymi drapieżnikami, co oznacza, że
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale psy mogą teoretycznie żyć na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- choć niekoniecznie musi to oznaczać............
dAcA5CH.jpg

o3XEXrz.jpg

0jM9uMR.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10565
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja jestem weganinem posrednim, tzn. krowka je roslinki, a ja krowke.

Jeśli jesteś weganinem to nie powinieneś jeść produktów pochodzenia zwierzęcego więc krówka odpada nawet jedząca roślinki. Jeśli jesteś zaś wegetarianinem pośrednim to powinieneś jeść to co krówce spod ogona wypadnie ;)

A poważnie jedząc mięsko jesteśmy sępami bo jemy coś co ktoś inny upoluje :)
 
Do góry