Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Jurek Owsiak: (to nie jest śmieszne a cała prawda)
- Trudno winić organizatorów za to, co się stało wczoraj w Gdańsku. To miało miejsce na pięknej scenie. Trudno mówić jednoznacznie o złym zabezpieczeniu. Każdy mógł tam wejść, ale ciężko było uchronić się przed człowiekiem, który ma takie zamiary, jest piekielnie trudno - wskazywał dotychczasowy szef WOŚP.

Owsiak podkreślił, że w ostatnim czasie "nienawiść, która jest w ludziach eksplodowała w sposób maksymalny."
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
A co miałem napisać do jasnej cholery?! A gdzie ta informacja o wczorajszym zamachu została umieszczona? Autora śmieszyło? Mnie nie...mnie bulwersowało bardziej, niż cokolwiek innego...przeraziło mnie to!...a jego śmieszyło?! Teraz będziemy roztrząsać, co powinniśmy czuć i myśleć w obliczu takiej tragedii, a wcześniej na refleksje czasu i okazji nie było?
Złapali gościa, co już po wczorajszym zdarzeniu dopominał się o to samo wobec prezydenta Poznania i Wrocławia...kiedyś niedawno wieszano portrety parlamentarzystów...co jeszcze ma się stać, żeby ludzie przejrzeli wreszcie na oczy?
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
:scratch , przecież nikt się nie śmieje
To po prostu kolejne zagranie ze strony kogoś, kto reprezentuje interesy tzw. "uchodźców". Wszystko po to, żeby wywołać kolejne zamieszanie.

A gdzie ta informacja o wczorajszym zamachu została umieszczona? Autora śmieszyło?
Przecież ten cały temat ma tyle wspólnego z tym co śmieszne, co sraczka z sztuką kochania, gdzie tylko "wyrafinowani znawcy" tego rodzaju doznań erotycznych są w stanie naprawdę je docenić.

To nic innego jak tylko jeden wielki kanał i to z najgorszymi fekaliami!
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4351
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10008
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja bym do "zdradzieckich" mord z jednej dołożył "dozynanie watahy" z drugiej. Co to tylko jedni winni :scratch
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Moze i dlatego zdecydowalem sie opuscic to miejsce, ktore od lat sie zmienic nie moze.
Przemyśl to jeszcze i nie rób tego.
Jak i myślę że Jurek Owsiak nie podda się i nie opuści WOŚP.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2257
Reakcje/Polubienia
312
Miasto
okolice internetu
Ja bym do "zdradzieckich" mord z jednej dołożył "dozynanie watahy" z drugiej. Co to tylko jedni winni
I podpalenie przez "mieznanych sprawców" domu posła Brejzy, i wieszanie portretów parlamentarzystów - też przez nieustalonych sprawców, i "siadaj kulson" i wybicie kamieniami okien w domu Tuska, i "wyrażanie poglądów, a nie grożby" - i tak dalej, i tym podobnie...Tylko jaki sens ma takie przerzucanie się, nakręcanie spirali nienawiści i przemocy? Jak długo jeszcze?
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Anyway: nie pisalem o PZD jako o miejscu :)
A ja nie pisałem o Tobie. Nie wiem więc dlaczego mi się tłumaczysz. W każdym razie mniejsza o większość bo i tak większość stanowi mniejszość.

I takie tam...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4351
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
6c25eb54d687126451244571caab2da6.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
7b976dd314fddda4a560be399bc376c5.jpg
 
Do góry