antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5621
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
 
Ostatnia edycja:

remmak

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Wg mnie to cały ten tekst spamtrasha "to juz kuwa smieszne nie jest"...
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Tak sobie przegladam prase i wydaje mi sie ze ZOMO w miescie Leignitz zamierza zaj... znaczy: ograniczyc ilosc mieszkancow przy pomocy broni biologicznej. Modus operandi maja dosc prosty, opisany i zilustrowany tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Polega to na tym, ze jako tako zabezpieczeni kaci usiluja poprzez uzywanie jednych na kilka godzin rekawiczek zakazic jak najwieksza ilosc legitymowanych osob za pomoca dowodow osobistych.
To w sumie proste: bierze sie jeden dowod, drugi, pietnasty, setny... ktos MUSI byc nosicielem, i tak roznosimy zaraze. Jak wystapia objawy to przestana sie bez celu plaetac po miescie, poloza sie i moze nawet umra.
Przyznac musze ze pelen podziwu jestem. Glupie kolonizatory w przyszlych Stanach dawali zakazone koce, a to przeciez jaki wydatek, Policja i Partia za duzo kasy nie maja...

A tak: cyk, jeden dowodzik, jeden zakazony... Ciekawe czy mozna im wytoczyc pozew i o co: o celowe zrazanie obywateli czy o probe masowego zabojstwa?

PS: mysle ze sa dwie mozliwosci:
a) robia to nieswiadomie o ile ich IQ stanowi wartosc mniejsza niz wielkosc ich obuwia;
b) zakazaja na polecenie z gory
sam nie wiem ktora odpowiedz moze byc bardziej poprawna i mniej przerazajaca ;-/
Już Ci odpowiadam: działają na polecenie tych z góry, którzy mają IQ mniejsze od numeru obuwia......:sarkazm
 
Do góry