S

Skasowany użytkownik 6404

740fb7bec0e704a01f901b5ed7cbd133.jpg
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
To roznice kulturowe. Popatrz na, wspomniana przeze mnie w sasiednim watku, sprawe. Istnieje pelen zapis z omowienia kamerek i rozmowa z adwokatem rodziny. Dlaczego biali sie nie ruszaja:


wyjasnienie od 1:00:00 (wiem ze dzwiek tego co w tle nienajlepszy, ale sluchawki daja rade).

W sumie film jest dlugi, ale polecam ogladanie. Wg. mnie jest to wzorcowe zalatwienie sprawy w panstwie prawa: zdarzylo sie cos niezgodnego z prawem. Policja (a i owszem) przez ponad rok ukrywala zapis kamerek ciala funkcjonariuszy i klamala ze znalezli cialo w momencie przybycia. Zapisy sie "odnalazly", winni poniesli kare. Podkreslam: winni, a nie wszyscy w zasiegu wzroku bo "jezdem dindu Nuffin i mje sie nalerzy respect i prawo do tej pary najuff co jom widze na wystawie".

Oglądnąłem zapis z uśmiercenia tego białego człowieka i jestem wstrząśnięty. Widzą że to "dociskanie" kolanem to standard, białych i czarnych dociskają. Zatrzymany już się nie rusza, ale docisk jest dalej. Tak jak piszesz, jakoś biali z tego powodu nie zaczęli grabić i podpalać. Oczywiście że są to różnice kulturowe, widać tutaj dokładnie jak się czarni zasymilowali. Zgadzam się w pełni ze stwierdzeniem: " mozesz wyjeczhac z dzungli, ale galaz w d...pie pozostanie. "
Takie tam do zerknięcia
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
"Nowa aplikacja "Gdzie jest moja kupa?" została stworzona dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie. Dzięki niej możesz śledzić, którą drogą i w jakim tempie dochodzi Twój "ładunek" oraz gdzie ostatecznie ląduje. Dowiesz się także, dlaczego warto być podłączonym do sieci kanalizacyjnej.
Aplikacja składa się z dwóch części. Pierwsza, to dwa filmy animowane:
• pozytywny, pokazujący zasady działania kanalizacji,
• negatywny, przestrzegający przed skutkami korzystania z szamb i nielegalnego spuszczania ścieków do rzek i jezior.
Sednem drugiej, właściwej część aplikacji jest plan kanalizacji w Jaworznie naniesiony na mapy. Po załatwieniu swojej potrzeby fizjologicznej w danym punkcie miasta wystarczy nacisnąć przycisk, aby zobaczyć całą drogę i poznać czas, w jakim "ładunek" dotrze do oczyszczalni ścieków. Osiągniętym czasem można pochwalić się znajomym na Facebooku."
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry