Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55917
07f1cd4235c4bc7ea04ecb2e0a56d8af.jpg
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10008
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.


" Znam bardzo dobrze Andrzeja Gołotę, który zna bardzo dobrze Donalda Trupma i kiedyś rozmawiałem z Andrzejem o tej ich znajomości i pytałem jaki jest Donald prywatnie i mogę Wam zaręczyć, że Trump nie odpuści"

"Zniósł wizy dla Polaków. Tylu prezydentów amerykańskich przed nim to zapowiadało."

:omygod
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Gdybym wkleił taki długi link np na dobreprogramy, byłby się po dodaniu komentarza pokazał w wersji skróconej - w jednej linijce. Czy ta sprawa długich linków może być przedmiotem korzystnych zmian na tym forum?
Tylko się pytam.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10008
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Gdybym wkleił taki długi link np na dobreprogramy, byłby się po dodaniu komentarza pokazał w wersji skróconej - w jednej linijce. Czy ta sprawa długich linków może być przedmiotem korzystnych zmian na tym forum?
Tylko się pytam.

Pytanie jest retoryczne bo na tym forum nie ma korzystnych zmian.
Swoją drogą skoro tak wielka jest przepaść między dobrymi programami a nami to tylko + dla nas :klawik
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55917
Gdybym wkleił taki długi link np na dobreprogramy, byłby się po dodaniu komentarza pokazał w wersji skróconej - w jednej linijce. Czy ta sprawa długich linków może być przedmiotem korzystnych zmian na tym forum?
Tylko się pytam.
Trzeba używać Insert link z belki edycyjnej lub Ctrl+K ;)

P.S. Twój post poprawiłem
 
Do góry