Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
jak-stoimy-z-zachorowaniami-10-tysiecy-prawde-mi-mow-20-prawde-nie-robimy-testow-to-nikt-tego-nie-wie-panie-ministrze.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Taaa... jak podaja wiadomosci oficjalnie to wzial i wybuchl magazyn fajerwerkow:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


rozne wybuchy zgromaczonych fajerwerkow i innej drobnicy widzialem. Cechy charakterystyczne: NIE pojedyncza eksplozja, a seria widowiskowych eksplozji w ciagu kilkunastu/kilkudziesieciu sekund.
Fajnie przedstawiona analiza sierpniowej eksplozji w Bejrucie ;)

 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska

Moja żona leży w szpitalu.
Więc tak. Po pracy pojechałem na zakupy. Wróciłem do domu z siatami. Posprzątałem bałagan zrobiony przez kota. Umyłem kuwetę, zmieniłem żwirek. Odebrałem dzieci ze szkoły. Pomogłem odrobić lekcje. Nakarmiłem dzieci i kota.
Przeleciałem odkurzaczem mieszkanie. Pozmywałem. Położyłem dzieci spać. Pobawiłem się z kotem. Wstawiłem pranie. Posprzątałem zabawki. Nie miałem siły włączyć telewizora ani komputera. Jak tak dalej pójdzie, to zacznę sobie wypożyczać komedie romantyczne i zalewać się łzami…
Położyłem się o pierwszej w nocy. Nie czuje rąk ani nóg, plecy bolą. Rano muszę wstać i zawieźć dzieci na trening.

Wyobraziłem sobie, że do domu wpada teraz pijana żona z knajpy. Pod pachą ma dwie butelki piwa. Włącza telewizor na cały regulator, rzuca garnkami w poszukiwaniu żarcia. Pije piwo, pali w kuchni, śmieje się rubasznie. Potem wtacza się do sypialni, wali się na mnie śmierdząc piwskiem i fajkami i zaczyna mnie obmacywać. ZABIŁBYM!!!
 
Do góry