PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Co tam maliszewski? za mało stoi. Kulturze stawało za gomółki i za gierka. Pewnie, że byli artyści tylko dla komuchów, jak i tylko dla okupanta.
Artystom stawał kultura i nie wstyd było przejeżdżać abbie, gdy nie było jeszcze polsatu, czy tvn. Z niemena byliśmy dumni, stała nam duma, chociaż zaśpiewał dla telewizji państwowej "jołoczki sasiołoczki". Violetka też musiała śpiewać w państwówce, bo ją już drugi raz cenzura nie wpuściła do hameryki. Maliszewski w "o wolnych związkach" gorszy od pokarania pisem i rydzykiem. Nie pis auć! o kościelnym molestowaniu młodych artystek. Siakiś pis nie nażarty, albo robak w rydzyku.
Kasiora zrobiła niejednego potwora, a każdemu wolno śpiewać i się gniewać. Ci gniewni i solidarni stworzyli Polskę bez rządów komuny, ale bohaterom już zaglądano w majty i zaczęło się szczucie.
Stał się dziw pewnego razu - powstała piramida nienawiści, szczucia, w końcu finansowa. Piramida większa, ni z w giźdźie.

A tak w odniesieniu do telewizji, to która przegrywa w walce na hejt? Czytajcie cudze wypowiedzi znane i kopiowane - maliszewskiego - to się dowiecie.
Pewnie, że durniów nie brakuje w każdej telewizji. Wszędzie słychać tłumaczenie z polskiego na politycznie w sposób niepolityczny i wszystkich trzeba by targać za wredne uszy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
8fearViU5s.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Nie interesują mnie wieści o celebrytach, ale zdarza mi się czasem kliknąć jakiś clickbaitowy tytuł. I tak padło na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Nie znam kobity, więc sobie myślę, dowiem się kim jest i za kim to Ibisz tak optuje.

0.jpg

Do czytania było mało, więc po chwili trafiłem do twórczych komentarzy.
- Kolejny nadmuchany Android. Jacierpiędoplę nie ma już normalnych ?
- Widać była po miód....lipowy zgaduję.
- co to za moda mieć hemoroidy pod nosem??
- Widać miód wybierała........ tylko po co łeb do ula wsadzać?
- wargi jak u lososia......................
- A TA JUŻ JAK ROZENEK. ROBI SIĘ CORAZ MNIEJ poDOBNA DO SIEBIE.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
AR-210819526.jpg

---
---
dwa oblicza... a może co innego?

---
„…robię wszystko, co mogę, by uratować państwo przed nowym Jaruzelskim, jakim jest Kaczyński!...”
---

---
zobacz : 2’54’’
---
---
„…jednym z punktów umowy, którą zawarłem z prezesem Kaczyńskim, jest wspieranie PiS również w sprawach personalnych do końca tej kadencji…”
---
---
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ktoś się orientuje czy tzw "push-back" na powrót jest legalny bo chyba się zdrzemnąłem i coś mi umknęło :scratch

E9WNlamX0AU5r8W
 
Do góry