Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55917
Z przodu ok, ale ..... :kwiczy2

06a249cead57ba7c3.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55917
Cytat z artykułu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Według "Daily Mirror" wobec rosnących kosztów prawnej batalii z Giuffre książę Andrzej ściga się z czasem, aby zebrać fundusze na opłacenie rachunków, i obecnie stara się przyspieszyć sprzedaż nieruchomości w szwajcarskim ośrodku narciarskim Verbier. Dom ten Andrzej kupił wraz z byłą żoną Sarą Ferguson w 2014 r. za 16,6 mln funtów, ale wciąż są winni poprzedniej właścicielce 6,6 mln. We wrześniu zeszłego roku para zgodziła się sprzedać dom europejskiemu inwestorowi, ale transakcja nie została jeszcze sfinalizowana i, jak pisze gazeta, książę Andrzej teraz pilnie stara się ją przeforsować.

Ciekawi mnie, czy jak sprzeda ten dom, to czy się rozliczy z byłą właścicielką z uwzględnieniem inflacji i ewentualnych korzyści.

P.S. Może to powinno być w Bulwersy/Dziadostwo, ale z drugiej strony to śmieszne Dziadostwo :sarkazm
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10008
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Przeczytałem dzisiaj, że jest pomysł na wprowadzenie cen regulowanych na żywność. Ja jestem "za" bo w krajach, w których to obowiązuje rolnicy sprzedają święte mleko - święte bo chrzczone:

FIkXSLKWYAIN8CK
 
Do góry