al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Następny nawiedzony przyszedł z odsieczą :zaciesz

snap1_3813.jpg
roma jest bardzo aktywny ale w dawaniu łapek .. od 2016 na forum a tylko 19 postów .. tylko pogratulować dalszej aktywnego udziału i przede wszystkim zdrówka fizycznego :piwek
Tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jeden i ten sam umysł :scratch
Oczywiście ten z numerkami w nicku jest jeszcze lepszy w udziale w forum :facepalm

Jak wpłacisz jakiś skromny datek na rzecz forum to admin usunie Ci te "łapki". Nie to żebyśmy byli przekupni.... ale jesteśmy :sarkazm
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2098
Reakcje/Polubienia
2552
Mnie one nie przeszkadzają .. niech się chłopaki wyżywają skoro im to pomaga odstresować się :zaciesz Mnie nie ubędzie a im być może pomorze choć mam wątpliwości :facepalm
Ujawniam te poczynania aby wiedzieli, że cieszę się razem z nimi :kwiczy2

@OXYGEN THIEF .. też tak myślałem :piwek
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Kabaretowa wiarygodność.
Środowisko będące kopalnią kabaretowych gagów, a które nigdy nie zostaną przeniesione na scenę. Nie dziwi, że w przemyśle kabaretowym tyle polityków od totalnych, a które jest zarazem ich zapleczem jak np; SLDo-POnówka vel Komunówka.

 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W tym to my jesteśmy mistrzami. Nazwać wszystko imieniem prezydenta albo papieża. Czekam na Aleję Jana Pawła II imienia Lecha Kaczyńskiego.

A swoją drogą czemu swojego patrona nie ma Małpiarnia w Warszawskim zoo :scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry