A

Anonymous

Odnalazł pierścionek Paris Hilton. Znaleźne? Zapomnijcie

Czy dziedziczkę gigantycznej fortuny stać na miły gest wobec Polaka, który znalazł i oddał jej pierścionek wart 100 tysięcy dolarów?! Dzięki swojej uczciwości Mieczysław Cieślaczyk (l.) – skromny strażak z łódzkiego lotniska – stał się znany na całym świecie. Ale od Paris Hilton (34 l.) na razie nie usłyszał nawet „dziękuję”. A przecież bogaczka mogłaby zrobić frajdę jego słodkim wnuczkom i zaprosić je choćby do Disneylandu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ale frajer...chyba w życiu najbardziej razi mnie ludzka głupota.
 
A

Anonymous

Wypadek pod Wałbrzychem. Poszukiwacz złota zginął na miejscu

39-letni mężczyzna, który nocą na miejskim cmentarzu próbował dostać się do ogromnego, poniemieckiego grobowca, wpadł do środka. Upadek z wysokości kilku metrów skończył się dla niego śmiercią. - Mężczyzna najprawdopodobniej nasłuchał się o niemieckich skarbach ukrytych w okolicach Wałbrzycha i szukał w grobowcu złota - mówi Bogusław Krzysztofowicz, administrator komunalnego cmentarza, przy ul. Wałbrzyskiej w Świebodzicach.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jak to pieniądz ludzi ogłupia...dla mnie bardzo śmieszne i nieśmieszne.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Hornet napisał:
Wypadek pod Wałbrzychem. Poszukiwacz złota zginął na miejscu

39-letni mężczyzna, który nocą na miejskim cmentarzu próbował dostać się do ogromnego, poniemieckiego grobowca, wpadł do środka. Upadek z wysokości kilku metrów skończył się dla niego śmiercią. - Mężczyzna najprawdopodobniej nasłuchał się o niemieckich skarbach ukrytych w okolicach Wałbrzycha i szukał w grobowcu złota - mówi Bogusław Krzysztofowicz, administrator komunalnego cmentarza, przy ul. Wałbrzyskiej w Świebodzicach.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jak to pieniądz ludzi ogłupia...dla mnie bardzo śmieszne i nieśmieszne.

Dla mnie wcale nie jest śmieszne. Ot, ludzka pazerność, ludzie myślą, że stać się bogatym można szybko. A to to już głupota. Szybko to można dostać w ryj.
 
A

Anonymous

alberto napisał:
Dla mnie wcale nie jest śmieszne. Ot, ludzka pazerność, ludzie myślą, że stać się bogatym można szybko. A to to już głupota.
Alberto jak to nie jest dla Ciebie śmieszne to się nie śmiej.Proste.
Dla mnie ludzka głupota jest bardzo śmieszna.
 
A

Anonymous

7 najdziwniejszych i najbardziej śmiercionośnych broni w historii świata
Pomyśleć że PISIORY zapatrzeni w Amerykę niczym szpak w PI :p DĘ będą walczyć na geja :szydera


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

piTwRIZ.jpg
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
6054a897c03efb62328e117b3f88bb6a.jpg

a tak na marginesie...
Taksówkarz wiezie kilku muzułmanów i pyta się
- Dokąd?
a ci mu na to
-Proszę wysadzić nas pod urzędem :p
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Imigranci u bram Europy

01imigranci_u_bram_europy.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Anonim napisał:
Możesz wytłumaczyć po co Ty to robisz?
Po prostu ponieważ to jest śmieszne, albo i nieśmieszne ( zależy jak kto to rozumie ) :)
 
Do góry