pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Samuel ty dziadu*, znajdź sobie jakąś normalną robotę a nie dorabiasz jako statysta w info i ciągniesz kolejne kopiejki z budżetu :szydera


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


*dziad nie jest obraźliwe bo były prezydent tak mówił.
@al - "A tak na poważnie to ta sytuacja zorała mi resztki mojego małego rozumku. Kierownik jednej z największych telewizji informacyjnych w kraju i wicedyrektor agencji informacyjnej w blisko 40mln kraju w Europie przebiera się za babę z wąsami albo chłopa z kolczykami żeby robić za statystę w programie tv rządowej w którym ma za zadanie dyskredytować jedną ze stron."

JPRD! To, że masz, jak sam przyznałeś, mały rozumek - i tu wszystkie deficyty związane z poznaniem i percepcją są już wyjaśnione :przeszcz- ale żeby wypisywać takie kłastwa, jak przypisywanie jednej osoby do kogoś innego i na tej podstawie, - tych swych chorych urojeń zawężonej percepcji - budować narracje?
No jprd! :kupa :do bani

Gościu z "Lewica Razem"

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Ten sam gościu (reprezentujący lewicę) w Strefa starcia 05.03.2023 TVP info

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al - "A tak na poważnie to ta sytuacja zorała mi resztki mojego małego rozumku. Kierownik jednej z największych telewizji informacyjnych w kraju i wicedyrektor agencji informacyjnej w blisko 40mln kraju w Europie przebiera się za babę z wąsami albo chłopa z kolczykami żeby robić za statystę w programie tv rządowej w którym ma za zadanie dyskredytować jedną ze stron."

JPRD! To, że masz, jak sam przyznałeś, mały rozumek - i tu wszystkie deficyty związane z poznaniem i percepcją są już wyjaśnione :przeszcz- ale żeby wypisywać takie kłastwa, jak przypisywanie jednej osoby do kogoś innego i na tej podstawie, - tych swych chorych urojeń zawężonej percepcji - budować narracje?
No jprd! :kupa :do bani

Gościu z "Lewica Razem"

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Ten sam gościu (reprezentujący lewicę) w Strefa starcia 05.03.2023 TVP info

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dziękuję, że tak łatwo dałeś się podejść. Wiedziałem, że jak trochę sobie pojadę to będziesz chciał to wykorzystać. Cieszę się że znasz ludzi z lewicy. A nawet jak nie znasz to wykonałeś pracę żeby poznać. :hura A rozumek mam mały. Cóż począć :what
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
@al: "Dziękuję, że tak łatwo dałeś się podejść. Wiedziałem, że jak trochę sobie pojadę to będziesz chciał to wykorzystać. Cieszę się że znasz ludzi z lewicy. A nawet jak nie znasz to wykonałeś pracę żeby poznać. :hura A rozumek mam mały. Cóż począć :what"

Tak... proszę bardzo. :hehe Więc, to był twój wyrafinowany plan :kwiczy2:kwiczy2, ażeby lepiej poznano ludzi lewicy :ciuch, no i dałem się podejść:zawsty...:kwiczy2
Dobre!
Widzę, że argumenty i tłumaczenia, już na wyczerpaniu. :panika
 
Ostatnia edycja:
Do góry