al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To już ku**a nie jest śmieszne :pała Sprzedam dom, dla jednych święty dla mnie nawiedzony. Cena nie gra roli. Chyba po mnie idą :bieg


FxCKW_dX0AEmiBX




Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Wspomniałam w moim ostatnim filmie, że poszłam kupić ubrania dla moich dzieci i wiele osób jest zszokowanych, słysząc, że mam dzieci, biorąc pod uwagę, że pozwałam rodziców za posiadanie mnie bez mojej zgody – zaczęła swoją wypowiedź

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
Bolszewia rządząca UE jeszcze pochyli się nad pomysłem zwrotu pełnych walizek tej pani, a międzynarodówka "kast" sędziowskich obarczy kosztami Polskę za to, że Jej służby współprzyczyniły się do wykrycia afery. :chory
Tylko czekać. :kupa :diablo
Tylko czekać jak kolejnym kamieniem milowym dla Polski będzie siedzenie cicho wobec afer PE, członków TSUE i UE. :wall



 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Bolszewia rządząca UE jeszcze pochyli się nad pomysłem zwrotu pełnych walizek tej pani, a międzynarodówka "kast" sędziowskich obarczy kosztami Polskę za to, że Jej służby współprzyczyniły się do wykrycia afery. :chory
Tylko czekać. :kupa :diablo
Tylko czekać jak kolejnym kamieniem milowym dla Polski będzie siedzenie cicho wobec afer PE, członków TSUE i UE. :wall





A Jacek kiedy 70 baniek zwróci :??
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2595
Ja pierniczę !! Przypomina mi to wypadek w kopalni gdzie przysypało ludzi i odwiertem tłoczono powietrze
i podawano jedzenie/kanapki. Jedna z kobit nie pytała o zdrowie męża a o to z czym były kanapki...
@al.. ogarnij się :szok
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja pierniczę !! Przypomina mi to wypadek w kopalni gdzie przysypało ludzi i odwiertem tłoczono powietrze
i podawano jedzenie/kanapki. Jedna z kobit nie pytała o zdrowie męża a o to z czym były kanapki...
@al.. ogarnij się :szok

Co mężem? I kiedy odda 70 baniek?
 
Do góry