Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2726
Reakcje/Polubienia
3196
yBFufPZOvlRp95rOb3BG77Vl9gscGSQO.jpeg
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Kolega ma globus Wroclawia? nie? Polecam.

przyznam szczerze, że nie mam :zawsty ale dzięki, że kolega poleca, bo i z globusami obeznany, pewnie ma u siebie dostatek, to poproszę o jeden... może być Rzeszowa i okolic albo najchętniej Krakowa i Gdyni, z którymi jestem od dawien dawna związany... :hehe

ale ad rem... kolega nie załapał wątku, mój post był w odpowiedzi na... itd. i dotyczył babci Tuska - Anny Liebke urodzonej w Sopocie (vide
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
), co wg mapy załączonej przez kolegę, na ziemi zamieszkanej przez Pomorzan...
czyli Tusk, czy ktoś chce czy nie chce, i jego tzw. "dziadek z Wehrmachtu" jest Słowianinem nad Słowianami, bo wszyscy jego praprzodkowie również...
czy czegoś nie można w tym rozumieć? :gwiazdy

a kolega zna swój korzeń? przodkowy oczywiście...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2327
Reakcje/Polubienia
361
Miasto
okolice internetu
A ja się tylko zapytowywuję, kto jest autorem (państwo, organizacja) tej mapy i czy kiedykolwiek była oficjalnie prezentowana, jako obowiązująca. To by wiele (a w zasadzie wszystko) wyjaśniało. Historia uczy, że różni różne mapy już pokazywali...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4372
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
przyznam szczerze, że nie mam :zawsty ale dzięki, że kolega poleca, bo i z globusami obeznany, pewnie ma u siebie dostatek, to poproszę o jeden... może być Rzeszowa i okolic albo najchętniej Krakowa i Gdyni, z którymi jestem od dawien dawna związany... :hehe

ale ad rem... kolega nie załapał wątku, mój post był w odpowiedzi na... itd. i dotyczył babci Tuska - Anny Liebke urodzonej w Sopocie (vide
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
), co wg mapy załączonej przez kolegę, na ziemi zamieszkanej przez Pomorzan...
czyli Tusk, czy ktoś chce czy nie chce, i jego tzw. "dziadek z Wehrmachtu" jest Słowianinem nad Słowianami, bo wszyscy jego praprzodkowie również...
czy czegoś nie można w tym rozumieć? :gwiazdy


a kolega zna swój korzeń? przodkowy oczywiście...
Owszem, zna. Litwin. Przyjechali do Polski w XV wieku i tak zostalo.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2327
Reakcje/Polubienia
361
Miasto
okolice internetu
Typowa babcia opowiada: no i on był synem brata szwagra ciotki Anieli...

babc.jpg
 
Do góry