Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2431
Reakcje/Polubienia
404
Miasto
okolice internetu

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1659
Reakcje/Polubienia
3969
Przypomina się stare przysłowie: nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba. Wolny kraj, wolni ludzie. Krzywdy nikomu nie robi.
Mnie to śmieszy, i do takiego działu to wrzuciłem. Jeśli uważasz że komuś może zrobić swoim wyglądem krzywdę to już tylko Twoje urojenia.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2431
Reakcje/Polubienia
404
Miasto
okolice internetu
Mnie to śmieszy, i do takiego działu to wrzuciłem. Jeśli uważasz że komuś może zrobić swoim wyglądem krzywdę to już tylko Twoje urojenia.
Koordynacja czytania ze zrozumieniem czytanego tekstu się kłania
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1659
Reakcje/Polubienia
3969
Koordynacja czytania ze zrozumieniem czytanego tekstu się kłania
Powinnością piszącego jest ubieranie swych myśli tak by były jasne i zrozumiałe dla odbiorcy. A ja nie mam zamiaru zagłębiać się w ogromną galaktykę Twych jakże bogatych myśli, o Panie Hefajstosie, zbyt mikry jestem wobec Twej wielkości .
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2431
Reakcje/Polubienia
404
Miasto
okolice internetu
Powinnością piszącego jest ubieranie swych myśli tak by były jasne i zrozumiałe dla odbiorcy. A ja nie mam zamiaru zagłębiać się w ogromną galaktykę Twych jakże bogatych myśli, o Panie Hefajstosie, zbyt mikry jestem wobec Twej wielkości .
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
= co było do okazania, jak pisze się w dziale matematyki nazywanym logiką. Dla jasności "w temacie" - jest to tekst dopisywany po udowodnieniu twierdzenia. Zamiennie pisze się też: c.b.d.u - co było do udowodnienia.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
37026
Reakcje/Polubienia
26028
Miasto
Trololololo
Niecodzienna zdarzenia na drodze. Kierująca Audi zajeżdża drogę BMW i próbuje je zatrzymać. Gdy się to udaje najpierw wdaje się w "dyskusję" z kierowcą, a niestępianie pasażerką Audi Jak informuje autor nagranie całą sytuacje spowodowała najprawdopodobniej sprawa miłosna. 24.06.2024 DW 216
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
37026
Reakcje/Polubienia
26028
Miasto
Trololololo
:kwiczy2
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10233
Reakcje/Polubienia
10834
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Księdza torturowali :szok

GRZr084WQAAIuI9
 
Do góry