Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Tak jak się spodziewałem uciekasz od problemów jakie masz ze sobą. Pewnie nie dopuszczasz do siebie że masz problem ale Twoje posty dają najlepiej świadectwo o Tobie. Ogarnij się i posiadaj własne zdanie.
Póki tego nie zrobisz bez odbioru.

Nie trzeba wiele by dostrzec w Twoich postach okołokacze schorzenie. Jest poważne. Objawia się wmawianiem swoich problemów i wad innym, naskakiwanie by stali się ulegli i łatwo było ich kontrolować, czy narzucać swoje zdanie. Nie ze mną te numery Brunner.
Nie jestem specjalistą od psychiatrii ale to da się wyleczyć. Chyba. :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Nadwaga
9Utcaf.jpg

Opalanko
2YqDpB.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
:kwiczy2
23rGz.jpg
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
A cos na PO? Bo
Co to ma być? Koncert życzeń? Pomyliłeś adresy. Włącz sobie TVPiS pr 1, 2 lub Info, a jak ci będzie jeszcze za mało - TV Republika i Trwam, a w samochodzie koniecznie Radio Maryja lub któryś z programów Polskiego Radia. Z pewnością zaspokoją w pełni twoje potrzeby. :szydera
Jesteś do znudzenia monotematyczny i jak się wydaje targają Toba złe emocje.
To jeszcze nie wiesz, że nie ma złych emocji. Złe mogą być tylko uczynki lub wygłaszane sądy, do których nas owe emocje popychają. Lekarz ci jeszcze tego nie powiedział? - koniecznie zmień lekarza.
Tak jak się spodziewałem uciekasz od problemów jakie masz ze sobą. Pewnie nie dopuszczasz do siebie że masz problem ale Twoje posty dają najlepiej świadectwo o Tobie. Ogarnij się i posiadaj własne zdanie.
Póki tego nie zrobisz bez odbioru.
Skoro jesteś na tyle bezczelny, żeby dawać rady innym, których nie znasz, pozwolę sobie na to samo. Wyobraź sobie, iż twoje posty świadczą również o tobie. Na ich podstawie wnioskuję, że powinieneś mocno popracować nad czymś, co fachowo jest nazywane projekcją podobieństwa. I ćwicz umysł. Trochę ci zejdzie, ale się nie zniechęcaj. A jak poczujesz, że jesteś gotów, by coś tu napisać, zrób sobie mały teścik i spróbuj poprawnie odpowiedzieć na pytanie:
test-na-inteligencje-za-ktora-zaslona-ukryl-sie-pan-prezydent-stoi-czy-kleczy-na-kolanach-herl.jpg

Powodzenia (bo czuję, że łatwo nie będzie). :sarkazm
 
Ostatnia edycja:

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
fduvs9tb.png
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.



Włącz sobie TVPiS pr 1, 2 lub Info, a jak ci będzie jeszcze za mało - TV Republika i Trwam, a w samochodzie koniecznie Radio Maryja lub któryś z programów Polskiego Radia. Z pewnością zaspokoją w pełni twoje potrzeby. :szydera

Z Polskim Radiem to pojechałeś - nie słucham ale powiem jak jest. Przecież tam dodali kilku dziennikarzy od polityki i to tyle. Wystarczy nie słuchać tego dziadostwa z Premieroprezydentoprezesem J., Nowozaczesaną, LSD czy najlepsiejszą POpozycją i jest pięknie. Wszystkie programy muzyczne są w tej samej obsadzie od lat i w samochodzie się sprawdza.:gosć
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Z Polskim Radiem to pojechałeś - nie słucham ale powiem jak jest. Przecież tam dodali kilku dziennikarzy od polityki i to tyle. Wystarczy nie słuchać tego dziadostwa z Premieroprezydentoprezesem J., Nowozaczesaną, LSD czy najlepsiejszą POpozycją i jest pięknie. Wszystkie programy muzyczne są w tej samej obsadzie od lat i w samochodzie się sprawdza.:gosć
Nie słuchać tego dziadostwa za bardzo się nie da, bo trzeba byłoby co chwilę przełączać. Co do programów muzycznych, to może i obsada nie zmieniła się jeszcze, ale nie byłbym taki pewny, czy może grać to na co ma ochotę. Bo skoro ta czy inna piosenkarka nie może występować na tym czy innym festiwalu, bo wzięła udział nie w tej procesji, co trzeba, ubrała się na czarno zamiast na - bo ja wiem - różowo, ten czy inny wykonawca nie może być grany, bo nagrał piosenkę na temat, przed którym powinien stać na bacznośc i robić pod siebie. Co mam myśleć, kiedy słyszę, że festiwal Woodstock jest niebezpieczny, bo organizuje go "człowiek z totalnej opozycji". Dodali nie kilku dziennikarzy, a kilkudziesięciu. Tyle samo zwolniono lub zmuszono do odejścia (z TV PiS będzie ponad 200). Tu masz listę:
yfKgkpl.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przecież jako słuchacz "Trójki" musiałeś słyszeć o akcji #kogonieslychac i powinieneś wiedzieć dlaczego piosenka „Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni znalazła się na pierwszym miejscu w „Polskim Topie Wszech Czasów”.
CvLxCUWW8AAHTj9-768x768.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

No i w efekcie dobrejzmiany w Polskim Radio nie obejrzę już (tak, jak lubiłem) meczu Polska - Rumunia z wyłączonym głosem w tv i komentarzem T. Zimocha z radia (bo lapsusy, pomyłki, przejęzyczenia, podawanie błędnych opisów sytuacji na boisku przez red. Szpakowskiego jest nie do zniesienia, chociaż prawie byłoby mi go żal, gdyż nie podejrzewam go o złe intencje, gdyby nie spora kasa, którą za ten wątpliwej jakości komentarz bierze). Także lepiej szykuj się @al na retransmisję meczu na forum. :)
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie słuchać tego dziadostwa za bardzo się nie da, bo trzeba byłoby co chwilę przełączać. Co do programów muzycznych, to może i obsada nie zmieniła się jeszcze, ale nie byłbym taki pewny, czy może grać to na co ma ochotę. Bo skoro ta czy inna piosenkarka nie może występować na tym czy innym festiwalu, bo wzięła udział nie w tej procesji, co trzeba, ubrała się na czarno zamiast na - bo ja wiem - różowo, ten czy inny wykonawca nie może być grany, bo nagrał piosenkę na temat, przed którym powinien stać na bacznośc i robić pod siebie. Co mam myśleć, kiedy słyszę, że festiwal Woodstock jest niebezpieczny, bo organizuje go "człowiek z totalnej opozycji". Dodali nie kilku dziennikarzy, a kilkudziesięciu. Tyle samo zwolniono lub zmuszono do odejścia (z TV PiS będzie ponad 200). Tu masz listę:
yfKgkpl.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przecież jako słuchacz "Trójki" musiałeś słyszeć o akcji #kogonieslychac i powinieneś wiedzieć dlaczego piosenka „Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni znalazła się na pierwszym miejscu w „Polskim Topie Wszech Czasów”.
CvLxCUWW8AAHTj9-768x768.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

No i w efekcie dobrejzmiany w Polskim Radio nie obejrzę już (tak, jak lubiłem) meczu Polska - Rumunia z wyłączonym głosem w tv i komentarzem T. Zimocha z radia (bo lapsusy, pomyłki, przejęzyczenia, podawanie błędnych opisów sytuacji na boisku przez red. Szpakowskiego jest nie do zniesienia, chociaż prawie byłoby mi go żal, gdyż nie podejrzewam go o złe intencje, gdyby nie spora kasa, którą za ten wątpliwej jakości komentarz bierze). Także lepiej szykuj się @al na retransmisję meczu na forum. :)

A tam się nie da. Polityka jest w paśmie porannym i popołudniowym. Może łącznie z 3-4 programy.
W autorskich audycjach mogą ich gospodarze puszczać co im się podoba. Na liście "Trójki" jest np. Doktor Misio czy Piotr Bukartyk a oni obecną władzę bardzo "lubią". Co do samego Bukartyka to w piątkowym porannym paśmie zawsze w piątki przed samą godziną 9 śpiewa jakąś piosenkę i głównie są to pieśni pochwalne Twoich ziomków z Wiejskiej. Był kilkunastokrotnie Macierewicz i Misiewicz ostatnio też był i nikt mu za to nic nie robi. A sam program w piątek prowadzi Wojciech Mann i osobiście przytacza majle słuchaczy, którzy też piszą co mają na myśli. W dodatku w trakcie audycji jest 15 minut na jakiegoś politykiera. Dziennikarze się zmieniają i od pewnego czasu był z nadania panujących Piotr Lisicki albo Lisiecki i Mann zawsze przed jego wejściem czytał jakieś maijle i osobiście mówił, że za bardzo mu się to nie podoba i teraz tego dziennikarza w piątki już nie ma a pan Wojtek jest. Wieloletni dziennikarz wygrał z pupilkiem władzy :mistrzunio

A to, że jakieś gwiazdy zrezygnowały z Opola to nie ma znaczenia bo takich "hitów" i tych "gwiazd" z paździerzowych RMF, Zetek czy Viv i tak w Trójce nie było więc ich i tak nie puszczają. Może jest raz na rok Steven Kayah Segal albo częściej Maryla i tyle.

"Kocham wolność" wygrała bo to taki protest w gorącym okresie - w tym roku już nie wygrała.

P.S. A co do tematu muzycznego i Alice Coopera to premiera piosenki była we wtorek albo środę w Trójce. Teraz wiem, że tej stacji nie słuchasz :zaciesz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Środki komunikacji miejskiej :sarkazm
fc8801ffdc8f776d808277cebe8cc7f1.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
l_1628004a859df79tmp_7196_18951135_15.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
5vn94mle.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
:scratch
c254e9ca5d72e00f2e2d223b9a19cbca.jpg
 
Do góry