Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Poza tym dlaczego ten obrazek został wyszarzony, skoro stanowi odpowiedź na post innego usera skierowany personalnie do mnie. Narusza regulamin? Pytam się, w którym miejscu?
zbn6pzj.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24996
Miasto
Trololololo

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Co śmieszne ja mam taki sam monit jak kasuję jakieś posty czy tematy ale u mnie jest tylko monit i nic więcej.
OXY, to nie monit, to zablokowany dostęp do odpowiadania w Nieśmiesznych i al raczy wiedzieć w jakich jeszcze tematach, oraz zablokowana możliwość edycji przeze mnie moich postów. Kogoś jeszcze tak uhonorowano na Forum, czy jestem rodzynkiem?
Ech, kiedyś było przynajmniej transparentnie i wiadomo, kto decydował. Czasy minione i nie wrócą. Mam nadzieję, że było warto oddać to dziecko pod cudzą kuratelę.:do jutra
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24996
Miasto
Trololololo
OXY, to nie monit, to zablokowany dostęp do odpowiadania w Nieśmiesznych i al raczy wiedzieć w jakich jeszcze tematach, oraz zablokowana możliwość edycji przeze mnie moich postów. Kogoś jeszcze tak uhonorowano na Forum, czy jestem rodzynkiem?
Ech, kiedyś było przynajmniej transparentnie i wiadomo, kto decydował. Czasy minione i nie wrócą. Mam nadzieję, że było warto oddać to dziecko pod cudzą kuratelę.:do jutra
Ja mam monit tylko, ale po odświeżeniu strony posty które chciałem skasować i pojawił się monit są skasowane :)

Kiedyś było tak samo jak jest teraz, każdy kasuje to co uważa za stosowne a ja nie wnikam :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja mam monit tylko, ale po odświeżeniu strony posty które chciałem skasować i pojawił się monit są skasowane :)

Kiedyś było tak samo jak jest teraz, każdy kasuje to co uważa za stosowne a ja nie wnikam :)
Zostały dwa pytania: czy ktoś jeszcze ma zablokowaną edycję swoich postów i możliwość odpowiadania w Nieśmiesznych oraz dlaczego obrazek jest wyszarzany przez moderatora?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24996
Miasto
Trololololo
Zostały dwa pytania: czy ktoś jeszcze ma zablokowaną edycję swoich postów i możliwość odpowiadania w Nieśmiesznych oraz dlaczego obrazek jest wyszarzany przez moderatora?
Napisałeś 2 takie same posty czy muszę wybrać się do okulele :??

EDYCJA:
a jednak 2 :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
OXY, to nie monit, to zablokowany dostęp do odpowiadania w Nieśmiesznych i al raczy wiedzieć w jakich jeszcze tematach, oraz zablokowana możliwość edycji przeze mnie moich postów. Kogoś jeszcze tak uhonorowano na Forum, czy jestem rodzynkiem?
Ech, kiedyś było przynajmniej transparentnie i wiadomo, kto decydował. Czasy minione i nie wrócą. Mam nadzieję, że było warto oddać to dziecko pod cudzą kuratelę.:do jutra

To się publicznie przyznaj za co masz wyłączoną edycję postów :sarkazm

Ostatnio jak się obraziłeś na całe forum i większość administracji i zdecydowałeś że odchodzisz od nas to jak przystało na dorosłą osobę w akcie złości treść wszystkich swoich postów zmieniłeś na "ciach" robiąc bajzel aż miło. Nie zmieniłeś tylko treści postów w których z kimś się spierałeś.
Niestety na rorum jest opcja przywracania postów i wszystko zostało cofnięte.
Od tej pory masz wyłączoną edycję bo kto wie kiedy jeszcze strzelisz focha I będziesz chciał dać jakiś pokaz :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A obrazki są zamazane bo znowu chcesz komuś przygadać a ja nie chcę żeby zaczęła się kolejna wojenka.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
To się publicznie przyznaj za co masz wyłączoną edycję postów :sarkazm

Ostatnio jak się obraziłeś na całe forum i większość administracji i zdecydowałeś że odchodzisz od nas to jak przystało na dorosłą osobę w akcie złości treść wszystkich swoich postów zmieniłeś na "ciach" robiąc bajzel aż miło. Nie zmieniłeś tylko treści postów w których z kimś się spierałeś.
Niestety na rorum jest opcja przywracania postów i wszystko zostało cofnięte.
Od tej pory masz wyłączoną edycję bo kto wie kiedy jeszcze strzelisz focha I będziesz chciał dać jakiś pokaz :)
I znów się mijasz z prawdą, bo skasowałem tylko swoje posty z ostatnich sześciu miesięcy, więc nie wybiórczo. A skoro, jak stwierdziłeś kilka postów wcześniej: "jedynym powodem wizyt na forum jest chęć nawrzucania komuś", to chyba żadna strata. Wychodzi na to, że plączesz się w zeznaniach, co jest niestety aż nadto widoczne. Postawiłem pytania, na które nie odpowiadasz, ale nadal blokujesz możliwość udzielenia odpowiedzi na posty, które są personalnie kierowane do mnie. Przestań udawać obiektywizm, bo to żałosne. Nie uważasz?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
I znów się mijasz z prawdą, bo skasowałem tylko swoje posty z ostatnich sześciu miesięcy, więc nie wybiórczo. A skoro, jak stwierdziłeś kilka postów wcześniej: "jedynym powodem wizyt na forum jest chęć nawrzucania komuś", to chyba żadna strata. Wychodzi na to, że plączesz się w zeznaniach, co jest niestety aż nadto widoczne. Postawiłem pytania, na które nie odpowiadasz, ale nadal blokujesz możliwość udzielenia odpowiedzi na posty, które są personalnie kierowane do mnie. Przestań udawać obiektywizm, bo to żałosne. Nie uważasz?

Przecież Ci odpowiedziałem. Tylko Ty masz wyłączoną edycję postów a obrazki są zamazane bo nie chcę kolejnej wojenki na forum. Nie udaję obiektywizmu bo obiektywizm nie istnieje.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35906
Reakcje/Polubienia
24996
Miasto
Trololololo
 
Do góry