antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5500
Reakcje/Polubienia
4013
Miasto
Polska
.
Ja i mój mąż... Cali wyszykowani na romantyczną kolację i wieczór w teatrze.
Kilka razy okradziono nam dom, więc nauczeni doświadczeniem, zawsze zostawiamy nocne światło, włączony telewizor a kota wypuszczamy do ogrodu, żeby nie uruchamiał alarmu.

Zamówiliśmy taksówkę a gdy podjechała otworzyliśmy drzwi i wtedy nasz kot wbiegł do domu jak torpeda i pobiegł na górę do sypialni. Ponieważ kot niszczy meble pod naszą nieobecność nie chcieliśmy zostawiać go w środku.

Mój mąż wrócił do domu, żeby go złapać i zanieść z powrotem do ogrodu.
Ja poszłam do taksówki, przeprosiłam taksówkarza, a że nie chciałam, żeby wiedział, że dom będzie pusty cały wieczór, powiedziałam:

- Mój mąż poszedł sprawdzić czy z teściową wszystko OK, bo ma już 89 lat i trzeba jej pomóc, pewnie za chwilę wróci.

Parę minut później do taksówki wsiadł mój spocony, zdyszany mąż i mówi:

- Przepraszam serdecznie, że trwało to tak długo, ale dziwka schowała się pod łóżkiem i musiałem ukłuć ją w dupę wieszakiem, żeby wyszła. Próbowała uciec, ale ją złapałem, zawinąłem w koc, żeby mnie nie podrapała jak ostatnio i wyjebałem do ogrodu.

Cisza w taksówce bezcenna... :zaciesz:zaciesz:zaciesz
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19146
Reakcje/Polubienia
55681
Kółka do komputera Mac Pro kosztują 400 USD i nie mają nawet hamulców
Reputacja Apple w zakresie ustalania absurdalnie wysokich cen za swoje produkty pogorszyła się, gdy firma wydała serię akcesoriów do komputera Mac Pro i monitora Pro Display XDR. Apple wymyśliło sobie, że będzie pobierać 999 USD za stojak monitora i 199 USD za adapter do montażu VESA. Żeby było śmieszniej - kółka komputera Mac Pro kosztują 400 USD. Za taką kwotę można się spodziewać naprawdę niesamowitych kół, ale wygląda na to, że brakuje im podstawowej funkcji - blokady.



Jak zauważył jeden z recenzentów, brak jakichkolwiek blokad oznacza, że Mac Pro może łatwo stoczyć choćby z biurka. Być może jednak jest to specjalny zabieg i Apple może planować wydanie specjalnego dodatku, takiego jak poniżej ;)

ERuUSNIVAAAnsjy.jpg


:kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2:kwiczy2
Cały artykuł:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry