antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5645
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
eHxBDOd.jpg
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Coś się komuś popierdzieliło, bo chyba powinno być "Szatan nie lubi bogatych". Wygląda mi to na hejt, albo na podpuchę....jakiś niedouczony to pisał ....czy coś :szydera
Nie podejrzewam, aby "wielebny" Rydzyk podawał konto ubogim.....o adresy i konta nie prosi, więc chyba nie ma zamiaru wesprzeć biednych.... :szydera :szydera
 
Ostatnia edycja:

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Błędy językowe są to fakt (forma coś jak z translatora:)) ale logika jest poprawna-skoro szatan nie lubi ubogich a bogatych może i kocha :) więc poprawnie należy pozbywać się majątku by zostać ubogim bo szatana biedota nie interesuje :)...a w świętym miejscu kasa już będzie święta i bezpieczna a Ty... kupiłeś właśnie sobie zbawienie.Co ciekawe to "przesłanie" działa co na niektórych. Podobnie działa jak ten cytat J.Leca " Wszyscy chcą twojego dobra. Nie pozwól go sobie odebrać. "
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Błędy językowe są to fakt (forma coś jak z translatora:)) ale logika jest poprawna-skoro szatan nie lubi ubogich a bogatych może i kocha :) więc poprawnie należy pozbywać się majątku by zostać ubogim bo szatana biedota nie interesuje :)...a w świętym miejscu kasa już będzie święta i bezpieczna a Ty... kupiłeś właśnie sobie zbawienie.Co ciekawe to "przesłanie" działa co na niektórych. Podobnie działa jak ten cytat J.Leca " Wszyscy chcą twojego dobra. Nie pozwól go sobie odebrać. "
Nie chcę się tu wdawać w dyskusję teologiczną, ale to jest wg mojego zdania jakaś logika "pokrętna".
Szatan miłując bogatych pakuje ich do piekła... :zaciesz (wersja głoszona przez KK - jakieś bajki o uchu igielnym). Szczególny rodzaj miłości......:sarkazm.
A retoryka "czarnych" jest dla mnie jasna, oddaj nam kasę, a niebo przed tobą stoi otworem......:smutek
Natomiast ocena , że biedny to dobry, a bogaty to zły, trąci paranoją.... niestety....
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10686
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak w ogóle to nie jest konto ojca protektora tylko jakiegoś parodysty :szef
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10686
Miasto
Somewhere over the rainbow.
:kwiczy2

76197821_2521471407969006_5165811364538613760_o.jpg



Ja nie wiem jak to możliwe ale zapytałbym się o to jakiegoś kolegę, może on będzie wiedział :winked
Gdyby się okazało, że kolega jakimś cudem wie i ta wiedza by się Panu nie spodoba to nalegam aby mimo gniewu nie zostawiał Pan swojej żony bo na 7 urodziny dzieciaka będą potrzebowali klowna :ciuch
 
Do góry