al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
---
słabe to wszystko, i to tłumaczenie, i ta propozycja pisania do innego admina z "prośbą" :szok , i te pisodyrdymały ws. łapek :facepalm , gdybym to jeszcze należał do jakiejś z kilku "spółdzielni" kwitnących pod nosem adminów! :szydera
niczego nie będę sprawdzał, swoje i tak już wiem, potwierdziłeś tylko moje przypuszczenia, i, jak mawiają starzy Niemcy, "da liegt der Hund begraben"... :zaciesz:jezyk:makumba:makumba

No trudno, jakoś przeżyję :tancerzKażdy kiedyś dochodzi do punktu w którym pozostają tylko urojenia, zdjęcia dzierlatek i pogrubione literki :francuz a ze spółdzielni czerpać będę zyski :szef
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5621
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
No trudno, jakoś przeżyję :tancerzKażdy kiedyś dochodzi do punktu w którym pozostają tylko urojenia, zdjęcia dzierlatek i pogrubione literki :francuz a ze spółdzielni czerpać będę zyski :szef
rozumiem, znasz to z autopsji
dzierlatki, literki bold, urojenia - powiadasz ... biedaczysko, współczuję Ci ...
a tak na marginesie: TO TY JESZCZE NIE CZERPIESZ ZYSKÓW? NAPRAWDĘ?
 
  • Haha
Reactions: al

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2273
Reakcje/Polubienia
322
Miasto
okolice internetu
antbil007 znasz powiedzenie: co za dużo, to i świnia nie zje? Kończ Waść, wstydu oszczędź. Są granice śmieszności...
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2273
Reakcje/Polubienia
322
Miasto
okolice internetu
Jak Ci nic "nie pasi" i toczysz ciężkie boje o jakieś duperele o dziesięciorzędnym znaczeniu, to, cytując klasyka: co Ty tutaj robisz? Kiedyś o takich furiatach, ślepych zacietrzewieńcach, mówiło się: pieniacze
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5621
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Jak Ci nic "nie pasi" i toczysz ciężkie boje o jakieś duperele o dziesięciorzędnym znaczeniu, to, cytując klasyka: co Ty tutaj robisz? Kiedyś o takich furiatach, ślepych zacietrzewieńcach, mówiło się: pieniacze
---
z wzajemnością ....
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2273
Reakcje/Polubienia
322
Miasto
okolice internetu
A nie mówiłem....
 
Do góry