Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18405
Reakcje/Polubienia
39069
Miasto
Gdzieś w Polsce
#
Motocyklista jadący z dużą prędkością zobaczył przed sobą oposa. Starał się jak mógł, żeby go ominąć, ale przy takiej prędkości nic się nie dało zrobić. Uderzony opos przekoziołkował i upadł na asfalt i jak to opos zaczął udawać martwego. Motocyklista, poruszony wyrzutami sumienia, zatrzymał się i wrócił po oposa. Ponieważ wyglądało na to, że opos żyje, zabrał go z drogi i zawiózł do schroniska. Tam umieszczono go w klatce, włożono do niej trochę pożywienia i wodę w miseczce. Rano opos ocknął się. Popatrzył na wodę, popatrzył na jedzenie, popatrzył na pręty klatki przed sobą i mówi:
– Niech to diabli! Zabiłem motocyklistę...

#
Pewnego razu policja przyłapała całą grupę prostytutek podczas dzikiej orgii w hotelowym pokoju. Policjanci wyprowadzili prostytutki z hotelu i ustawili w szeregu na ulicy. Pech chciał, że obok przechodziła babcia jednej z dziewczyn. Gdy zobaczyła swoją wnuczkę, od razu podeszła i zapytała:
– Dlaczego stoisz, kochanie, w tym szeregu?
Dziewczyna, aby ukryć prawdę, wymyśliła na poczekaniu kłamstwo:
– Policja rozdaje pomarańcze za darmo, a ja tu stoję by parę dostać.
Babcia pomyślała na to: „To bardzo miło z ich strony – też postoję, to może jakieś dostanę”. Jak pomyślała, tak zrobiła – ustawiła się szybko na końcu szeregu.
Tymczasem policjanci zaczęli spisywać dane prostytutek. Gdy jeden z nich doszedł do babci, strasznie się zirytował i zapytał:
– Łał, pani ciągle to robi w tym podeszłym wieku? Jak pani daje radę?
– Oh, słodziutki, to jest bardzo proste: wyjmuję moje zęby, ściągam skórkę i wylizuję do sucha…
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2639
Reakcje/Polubienia
3121
Uwaga !!!

Zapewne wielu z Was będzie zdziwionych lub nawet zszokowanych, ale chciałbym podzielić się z Wami wiadomością, że zgłosiłem się na ochotnika do testów szczepionki na Covid-19, które odbyły się w miejscowej przychodni.
Szczepionka została stworzona przez rosyjskich naukowców. Pierwszą dawke otrzymałem o godz. 10.00 i chciałabym Was poinformować, że jest ona kompletnie bezpueczna, bez zadиych efektow uboczиyx u jak иa razie czuje sie χoρoshό я чувствую себя немного странно и я думаю, что вытащил ослиные уtr!! Cyka блять!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wycinek z 2 niepełnych rund. Tak się dzieje, kiedy podłoga była za śliska......

 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Wyśmiewanie w konwencji czarnego humoru imigrantów oraz parodiowanie mniejszości seksualnych okazują się być często wystarczającymi powodami do zablokowania wideo przez YouTube. Dlaczego poniższe wideo nie jest zablokowane. Dzieje się tak dlatego, że autor ukrył się nie tylko za satyrą, ale przede wszystkim ani razu nie użył takich słów jak "imigrant", "uchodźca", "islam" czy "gej" lub "homoseksualista". Padają za to takie określenia jak "wojownik ninja" w nawiązaniu do tradycji zakrywania ciała przez muzułmanki oraz "teletubiś"- ze względu na to, że jedna z bajkowych postaci nosiła damską torebkę, będąc chłopcem. W tym wypadku nie ma formalnie możliwości uznania, że vloger stosuje mowę nienawiści, więc wideo nie zostanie usunięte.

 
Do góry