antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
tAFBL2T.jpg
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska

bez@_nazwy - proszę bez@_urazy, ale na Twoim przykładzie muszę zapytać:
czy jeśli ten sam ww. kawałek wstawiam ja, to jest on niewłaściwy i należy go usunąć? bo tak właśnie się stało.
---
i proszę tutaj cenzoromoda by nie miauczał, że ja znowu miauczę ... polecam przysłowie o nauczaniu Marcina przez Marcina ...
i jeszcze jedno - od ciągłego cięcia stępiło Ci się, nomen omen, coś ... wiadomo co ... współczuję ...
:makumba
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
bez@_nazwy - proszę bez@_urazy, ale na Twoim przykładzie muszę zapytać:
czy jeśli ten sam ww. kawałek wstawiam ja, to jest on niewłaściwy i należy go usunąć? bo tak właśnie się stało.
---
i proszę tutaj cenzoromoda by nie miauczał, że ja znowu miauczę ... polecam przysłowie o nauczaniu Marcina przez Marcina ...
i jeszcze jedno - od ciągłego cięcia stępiło Ci się, nomen omen, coś ... wiadomo co ... współczuję ...
:makumba
Zwróć uwagę gdzie (w jakim dziale) Ty wstawiłeś to wideo i już będziesz wiedział dlaczego zostało skasowane.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Zwróć uwagę gdzie (w jakim dziale) Ty wstawiłeś to wideo i już będziesz wiedział dlaczego zostało skasowane.
w dziale jakiej muzy słucham ... no właśnie takiej słucham, bo jestem na czasie :dziwak...
rozumiem, że Prydza z Call On Me powinienem wstawić do działu śmieszne ... rzeczywiście byłoby to najśmieszniejsze ze śmiesznych ... :zaciesz
oczywiście to wstawienie ... osoby trzeźwej nie wstawionej ... :zaciesz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
w dziale jakiej muzy słucham ... no właśnie takiej słucham, bo jestem na czasie :dziwak...
rozumiem, że Prydza z Call On Me powinienem wstawić do działu śmieszne ... rzeczywiście byłoby to najśmieszniejsze ze śmiesznych ... :zaciesz
oczywiście to wstawienie ... osoby trzeźwej nie wstawionej ... :zaciesz

Tak jesteś na czasie wykorzystując do tego aktualną sytuację :kwiczy2 .
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Ostatnia edycja:
Do góry