PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
igeBNOC.jpg

---
można sprawdzić ... :zaciesz

Sprawdzam:
Nie każdy ma takie głupie google. Wpisałem śrut i na dziesięć stron wyników nie było nocnej ciszy.
Trzy lata temu FB z tego się śmiał.
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
Sprawdzam:
Nie każdy ma takie głupie google. Wpisałem śrut i na dziesięć stron wyników nie było nocnej ciszy.
no widzisz ... głupie google omija mądrusich ludzi ... mnie tam nie ominęło, jak widać poniżej, bo zaciekawiony sam sprawdziłem post (nie jest mój ale ściągnięty z netu) :zaciesz i oto rezultaty:
1. wynik głupiego googla ze slimjeta

---
zXbjVIz.jpg

---
2. wynik głupiego googla z vivaldi
---

tpIG8OG.jpg

---
nie sprawdzałem głupiego googla na pozostałych posiadanych przeglądarkach: operze, firefoxie, cent browserze, edgu, safari, bravie, slimboacie i minie ...
a może to ja głupie IP posiadam? z głupich przeglądarek korzystam? kto wie? :zaciesz:makumba
---
i znalazłem jeszcze takie coś:
---
346d582570_jaka_jest_ulubiona_kolenda_mysliwego.jpg

---
i tu jest pies pogrzebany ...
zaglądnij jeszcze tutaj
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10038
Reakcje/Polubienia
10677
Miasto
Somewhere over the rainbow.
"Śrut nocnej ciszy jest stare jak świat" do tego jest "Bóg się rodzi, noc tu chleje", "Chała na wysokości", "W żłobie leży, któż w to wierzy" i "Hulaj że Jezuniu".
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
Polski Nie-Rząd to nowa restauracja wykorzystująca satyrę polskiej polityki.

W menu, które tu nazywa się "Konstytucją jedzenia" są:

Zupy:


  • Pincet plus (rosół z makaronem)
  • Trzynastka (żurek z jajkiem i kiełbasą)
  • Czternastka (barszcz czerwony czysty lub z uszami lub z krokietem)
Dania główne:

  • Obietnica Kaczafiego (Rolada wołowa, kapusta deptana na bosaka z jeboczkiem oraz dodatkiem do wyboru)
  • StraSZYDŁO po małopolsku (polędwica wieprzowa, borowikowa w sosie z kłamstwa i obłudy, podawana z zestawem surówek oraz dodatkiem do wyboru)
  • Zioberko po krakowsku (kawał zioberka w ostrym sosie miodowo-musztardowym z kapustą deptaną na bosaka, z dodatkiem do wyboru oraz jeboczkiem)
  • SzumoWINA po staropolsku (pieczeń z karczku w sosie z szumowiny z zestawem surówek oraz dodatkiem do wyboru)
  • Kotlet ByleJaki (schab klepany i panierowany z pieczarkami, zapiekany serem)
  • Kordony Naczelnika (rolada nadziewana serem, szpinakiem i pieczarkami, świeży szczypiorek z zestawem surówek i dodatkiem do wyboru)
  • Trybunał (placek po góralsku, placek okupowany przez gulasz, ser żółty, śmietanę i świeży szczypiorek)
Sałatki:

  • Sałatka bor jedzie (mix sałat ze stripsami z kurczaka, kukurydzą, pomidorem, serem cheddar i dressingiem)
  • Sałatka 8 lat do lekarza (mix sałat z grillowanym kurczakiem, chrupiącym boczkiem, awokado, pomidorem, gotowanym jajkiem, serem brie i sosem vinegrette)
  • Sałatka dwa miliardy twp (mix sałat z szynka parmeńską, parmezanem, rukolą, orzechami, sosem balsamico i vinegrette)
Desery:

  • Toruńskie koperty (naleśniki - Ty wybierasz jakie
---
AmQcO3a.jpg
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Na podpowiedzi wyszukiwania nawet nie patrzę - no to śmiejcie się ze mnie! Śrut, to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Widzę tam, gdzie większe litery... Nowe google - to nie stare google search
 
Do góry