konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Szacun dla brodatego :yes master

241983388_113142871105114_5538434156050773524_n.jpg
A gdzie to ktoś wyczytał, że zajęło to brodatemu dwa tygodnie? W czasopiśmie Twój Weekend czy w książkach Poczytaj mi mamo?
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
A gdzie to ktoś wyczytał, że zajęło to brodatemu dwa tygodnie? W czasopiśmie Twój Weekend czy w książkach Poczytaj mi mamo?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to nie ja stworzyłem tego mema. Spodobał mi, się to wrzuciłem. Sprawdzasz autentyczność wszystkich obrazków w necie, czy przywalasz się bez powodu ?
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Posiadam wiedzę i umiejętności logicznego myślenia, które to pozwalają mi odróżnić wiedzę wartościową od śmieci. To jest bzdura i dobrze żeby inni byli tego świadomi. Jeden z drugim przeczyta i będzie powtarzał bzdury dalej, a inni z powodu swojego lenistwa lub ignorancji powtórzą jeszcze innym. Tym oto sposobem wypacza się np. historię. Ciekawostka fajna i daje do myślenia: skoro teraz z użyciem sprzętu zajęło to ponad dwa lata to ile czasu potrzebował brodaty żeby gołymi rękami, z pomocą kilku osób tj. własnej rodziny, zbudować taką łódkę?
 
Ostatnia edycja:

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Cieszę się że myślisz logicznie, rzadka cecha wśród ludzi. Ale to jest temat : "śmieszne flmy, zdjęcia"
Ma przede wszystkim poprawiać ludziom humor. To są luźne obrazki z internetu. Nie widziałem w regulaminie by wrzucane tutaj memy musiały być w 100% zgodne z rzeczywistością. Ba, jak przelecisz te 893 strony to podejrzewam że znajdziesz więcej takich które by Cię zbulwersowały nieprawdą historyczną, obrazą uczuć religijnych, czy czymś tam jeszcze innym. Jak Cię ten mem aż tak bardzo razi, to go zwyczajnie pomiń, albo napisz oficjalną skargę do admina że nie możesz na niego patrzeć..
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Cieszę się że myślisz logicznie, rzadka cecha wśród ludzi. Ale to jest temat : "śmieszne flmy, zdjęcia"
Ma przede wszystkim poprawiać ludziom humor. To są luźne obrazki z internetu. Nie widziałem w regulaminie by wrzucane tutaj memy musiały być w 100% zgodne z rzeczywistością. Ba, jak przelecisz te 893 strony to podejrzewam że znajdziesz więcej takich które by Cię zbulwersowały nieprawdą historyczną, obrazą uczuć religijnych, czy czymś tam jeszcze innym. Jak Cię ten mem aż tak bardzo razi, to go zwyczajnie pomiń, albo napisz oficjalną skargę do admina że nie możesz na niego patrzeć..

Trudno mi powiedzieć dlaczego bierzesz to tak osobiście. Nie mam pretensji o to, że wrzuciłeś taką ciekawostkę bo jest interesująca. Koryguję tylko fakty. To po pierwsze. Po drugie tutaj jest forum , a nie tinder więc się na nim odbywają dyskusje i nie zamierzam niczego pomijać. Wyrażam swoje zdanie i jak najbardziej mogę to robić. Więcej dystansu do siebie proponuję.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
A gdzie to ktoś wyczytał, że zajęło to brodatemu dwa tygodnie? W czasopiśmie Twój Weekend czy w książkach Poczytaj mi mamo?

Naprawdę dziwisz się że zareagowałem ? Po co takie zaczepki ?
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Szacun dla brodatego :yes master
Pełny opis budowy wraz z filmem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak długo?
Jak długo Noe budował arkę? Biblia nie mówi dokładnie jak długo Noe budował arkę. Pierwsza wzmianka na temat Noego pojawia się w 1 Księdze Mojżeszowej 5.32, ma wtedy 500 lat. Gdy Noe wchodzi do arki, ma 600 lat. Kwestia jak długo była budowana arka zależne byłoby od tego ile czasu minęło pomiędzy fragmentem z 1 Księgi Mojżeszowej 5.32 a momentem w którym Bóg nakazał Noemu zbudować arkę (1 Księga Mojżeszowa 6.14-21). Najpewniej zajęło to 100 lat.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Naprawdę dziwisz się że zareagowałem ?
Miałeś prawo by zareagować jednak bierzesz na siebie to co powinien wziąć autor mema i to mnie dziwi. To autor tego obrazka posiada mało precyzyjną wiedzę na ten temat. Dlatego napisałem "ktoś wyczytał", a nie gdzie to wyczytałeś. Nikt Ci nie robi wyrzutów.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2652
Reakcje/Polubienia
3131
Miałeś prawo by zareagować jednak bierzesz na siebie to co powinien wziąć autor mema i to mnie dziwi. To autor tego obrazka posiada mało precyzyjną wiedzę na ten temat. Dlatego napisałem "ktoś wyczytał", a nie gdzie to wyczytałeś. Nikt Ci nie robi wyrzutów.

Jeśli nieprawdziwość historyczna/religijna internetowych obrazków, tworzona przez anonimowych gości z różnych zakątków świata to Twoje jedyne problemy życia codziennego, to gratuluję.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Noe budował arkę co najmniej kilka dekad, to raz. Drugie, to obrazki śmieszne ludzie zmyślają i nie ma żadnego powodu, by tu na forum nie pośmiać się z dyletanctwa.
 
Do góry