al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10033
Reakcje/Polubienia
10669
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Mój dziadek ciągle narzeka, że koszty życia strasznie wzrosły w dzisiejszych czasach. Mówi:
- ...pamiętam kiedy byłem młody. Mama mi dała 5 złotych na zakupy, a ja wróciłem do domu z pełną reklamówką: wędliny, mleko, chleb, ser, masło, konfitury. A teraz co?! Wszędzie te lustra, te kamery!!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
:rofll :rofll

Kilka dni temu poszedłem do cukierni. Po kolejnych dwóch dniach przychodzę i cena konkretnego produktu była tak z jedną czwartą, jedną trzecią niższa - mówił w środę poseł PiS Daniel Milewski. Jak dodał, ekspedientka powiedziała mu, że ceny spadły, ponieważ szef "jest uczciwy", a firma dostała pomoc od rządu. Milewski nie podał, w którym dokładnie sklepie z ciastkami zrobił zakupy, lecz wtórował mu rzecznik PiS Rafał Bochenek. - Takie sytuacje mają miejsce. Robimy wszystko, aby pomagać obywatelom - zapewniał.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10033
Reakcje/Polubienia
10669
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zawsze tak jest w cukierniach że jak np. w poniedziałek przyjeżdża sernik czy makowiec i się nie sprzeda to po dwóch lub trzech dniach żeby nie wyrzucić to obniża się cenę nawet o połowę. Pan poseł chciał zabłysnąć ale nie wyszło.
 
Do góry