Mirko napisał:
Tego by nawet Bareja nie wymyślił.![]()

.
.
.
) nastał trend na "wąsaczy".
.
a laska z Heartbeat to jest ta pielęgniarka co Jona opatrywala po ataku chyba z helikoptera więc sprawdź obsadę filmu i zobacz kto grał tą pielęgniarekę.
al_arsen napisał:Wyleję z siebie jad w tym momencie i napiszę że strasznej chały słuchasz. Nawet nie włączyłem a wiema laska z Heartbeat to jest ta pielęgniarka co Jona opatrywala po ataku chyba z helikoptera więc sprawdź obsadę filmu i zobacz kto grał tą pielęgniarekę.
.Zeno napisał:al_arsen napisał:Wyleję z siebie jad w tym momencie i napiszę że strasznej chały słuchasz. Nawet nie włączyłem a wiema laska z Heartbeat to jest ta pielęgniarka co Jona opatrywala po ataku chyba z helikoptera więc sprawdź obsadę filmu i zobacz kto grał tą pielęgniarekę.
Gdybym tego słuchał, to umieściłbym w innym wątku.
"Ach, Filipie, ach, Filipie. Trzeba znać się na dowcipie!"
.
ale żeby się nie kłócić to napisałem dla Ciebie piosenkę. Niektórzy twierdzą, że to plagiat ale ja się z tym nie zgadzam.