antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5483
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
...
zbjBjOK.jpg


PS. do moderatora - cenzora
mam nadzieję, że tym razem zamieszczony obraz spełnia wymagania nawet RODO :szydera i nie zostanie usunięty cichcem tak jak poprzedni, który "szokował" fragmentem "cycka"

poniżej "szokujący" obraz po liftingu cenzorskim, pardon RODO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35560
Reakcje/Polubienia
24590
Miasto
Trololololo
...


PS. do moderatora - cenzora
mam nadzieję, że tym razem zamieszczony obraz spełnia wymagania nawet RODO :szydera i nie zostanie usunięty cichcem tak jak poprzedni, który "szokował" fragmentem "cycka"

poniżej "szokujący" obraz po liftingu cenzorskim, pardon RODO
Zabawny jesteś , problem nie jest w tym że wstawiasz tego typu obrazki ale jak google zablokuje stronę to wtedy napiszesz "ale przecież to nie ja" i szybko dasz nogę, natomiast my będziemy kopać i dociekać z jakiego powodu tak się stało.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5483
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
Zabawny jesteś , problem nie jest w tym że wstawiasz tego typu obrazki ale jak google zablokuje stronę to wtedy napiszesz "ale przecież to nie ja" i szybko dasz nogę, natomiast my będziemy kopać i dociekać z jakiego powodu tak się stało.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Oksiak
- zabawny to chciałbym być, ale wiek nie ten
- google nie blokuje stron za tego typu obrazki, nie demonizujmy, chociażby taki filmik jak poniżej wisi sobie już prawie 6 lat i nic...
mam nadzieję, że zobaczysz i szybko go usuniesz, o co sam nalegam, żeby nie było niezabawnie (czyli zabawnie inaczej)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ponadto spojler robi swoje...
nie takie rzeczy wiszą sobie w necie, mógłbym tu nawrzucać linków bądź ile, ale nie o to chodzi
- od 10 lat nie daję nogi, a jeśli już daję to pewną część ciała, z tyłu zlokalizowaną
- masz rację: "...lepiej zapobiegać, rzekła zakonnica wsadzając kondoma na świeczkę..."
bez urazy szefie... :jezyk:zaciesz
 
Do góry