#1# Konkurs świąteczny - Revo Uninstaller Pro |Giveaway|

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Dziś rozpoczynamy konkursy świąteczne Programy Za Darmo.

Które będą ukazywać sie codziennie każdego wieczora od 16.12.2010 do 24.12.2010.

VLqcI.jpg


Pierwszym prezentem dla was jest Revo Uninstaller Pro.

Do wygrania są 3 dożywotnie licencje.

Zasady :

- Napisz komentarz dlaczego chcesz wygrać Revo Uninstaller Pro.

Komentarze zamieszczamy tylko na forum.

Wyniki również będą podawane na forum w tym temacie.

Rozwiązanie konkursu odbędzie sie jutro o godzinie 21:00.

O wygranej decyduje komentarz, dośc randoma :)

Wtedy też zostanie ogłoszony następny konkurs.

Powodzenia
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller Pro chciałbym wygrać, ponieważ jest to super wyjątkowa aplikacja spełniająca każde wymagania użytkownika z systemem W7 x64, dlatego bardzo proszę o rozważenie mojej kandydatury,
dziękuję
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Deinstalator Windowsa nie usuwa dokładnie śmieci .Zostają pozostałości w rejestrze ,w folderach.Revo Unistaller Pro znakomicie się nadaje do usuwania programów.Przemawia za nim :4 tryby odinstalowania ,przywracanie systemu przed odinstalowaniem programu,przejrzysty interfejs ,dodatkowe narzędzia takie jak autostart, narzędzia Windows i Usuwanie zbędnych plików.Dlatego proszę o uwzględnienie mnie w konkursie:)
 
A

Anonymous

Dobry program do usówania programów i pozostałości po nich.Pliki , wpisy rejestru wszystko wyczyszczone,zarzadzanie autostartem.Przydałby się !!!
 

duszek00

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Korzystam cały czas z wersji darmowej, jest ona świetna.
Wersja PRO ma wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że program jest jeszcze lepszy.
A przy mojej częstości instalowania i deinstalowania programów wersja PRO z monitorem instalacji byłaby dla mnie najlepszym rozwiązaniem.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Jak to dlaczego? :szok :eek: ;) To jest bodaj najlepszy progs do deinstalacji i czyszczenia śmieci po de-instalowanych programach. USUWA WSZYSTKIE WPISY. Czyści historię przeglądarek, historię "Pakietu Office" oraz ma opcję bezpowrotnego wykasowania plików i folderów. Wersja Pro ma funkcję tworzenia kopii zapasowej. Szczególnie przydatne ustrojstwo dla osób, które często testują nowe programy. Rewelacja - piszę się od ręki ...
I Wesołych Świąt Panowie i Panie ... :)
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Juz dwa razy bralem udzial na ten program i nie udalo mi sie moze tym razem .Jest to wspanialy program do odinstalowywania niechcianych programow oraz plikow po nich bardzo by mi sie przydal ten program bo mam troche balagan w systemie po odinstalowanych programach a tym programem zrobilbym sobie porzadek. Moze tym razem sie uda .Pozdrawiam admina za wspaniala prace. :)
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Witam!
Brałem w przeszłości udział w konkursie o licencję na w/w program i się nie udało. Często sobie instaluję aplikacje, sprawdzam i odinstalowuję. Zostają w rejestrze śmieci. Osobiście bardzo lubię porządek w komputerze, a przede wszystkim w rejestrze, który decyduje o stabilności działania systemu. Dlatego taki program jest bardzo przydatny dla osób często instalujących aplikacje do testowania. Piszę się na konkurs i pozdrawiam gorąco Admina.
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Od bardzo dawna uzywam wersji free revo -jezeli byłaby okazja to chętnie porównam wersję komercyjną z darmową.Co do opinii o programie w ogólnodostepnej postaci to jest ona jak najbardziej pozytywna i czy szczescie dopisze czy nie revo pozostaje na moim komputerze.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Sprubuję ponownie może to już czas coś wygrać tym bardziej , że jest to jeden z najlepszych programów tego typu.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Witam:)

Najbardziej podoba mi się w tym programie umiejętność odinstalowywania po prostu wszystkiego, nawet jeśli program w jakiś sposób jest uszkodzony i nie jest możliwe odinstalowanie w normalny sposób. Miałem przykre przypadki programów, który po prostu nie dały się usunąć za pomocą Dodaj / Usuń w panelu sterowania, bo pojawiał się napis z błędem.
Do tej pory testuję Revo Uninstaller Free, który skutecznie i łatwo usuwa denerwujące mnie aplikacje.

Kolejną cechą, o której muszę wspomnieć, to to, że oszczędzam na czasie używając wymuszonej deinstalacji, a nie grzebię niepotrzebnie w rejestrze systemu. Tutaj mam to wszystko w jednym kroku, klikam, uruchamiam i skutecznie usuwam zbędny program.

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie. Pozdrawiam. :p
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Wielokrotnie borykałem się z usunięciem całkowicie różnych programów z komputera ( głównie AV ) i gier. Odkąd zacząłem stosować Revo Uninstaler wszystko się usuwa bez najmniejszych problemów a do tego nie pozostają w zasadzie żadne resztki w systemie które po jakimś czasie spowolniłyby widocznie jego pracę. Revo jest to według mnie najlepszy dezinstalator jaki jest obecnie na rynku. Chciałbym wypróbować wersję PRO tego programu gdyż jest ona znacznie lepsza i bardziej funkcjonalna niż wersja darmowa która i tak jest świetna.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow , dlaczego chcę go mieć ?, może dlatego że walczę o licencję na ten program już od kilku miesięcy na różnych portalach no i również tutaj , to nie pierwszy konkurs na ten program na tym portalu !!!
Hm co ja będę pisał ? pisałem o tym programie wielokrotnie , admin na pewno wie !
Powiem jedno chcę go mieć bo to co mam w systemie czyli popularne ,, dodaj usuń '' nie spełnia moich oczekiwań a chcąc się cieszyć Revo choćby w wersji free musiałbym mieć system 32 Bitowy a mam 64 Bit !
Revo Unistaller Pro i jego free odpowiednik to kultowy program do deinstalacji / choć nie tylko / niechcianego , nieużywanego i dawno zapomnianego softu !

Może tym razem :)
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Swietny program do usuwania programów. Uzywam go od dawna w wersji Free. Dłyszałem ,że w wersji Pro ma kilka ciekawtch dodatków. No cóz przydałby sie ale ....najpierw trzeba wygrac
 

PasjonatWachholza

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
I cóż tutaj napisać,by mieć szansę na ten program,który jest jedynym i bardzo dobrym wyjściem z sytuacji,gdy posiadasz swojego pierwszego kompa w życiu od dwóch lat i nadal się nim nie nacieszyłeś do syta.
A zatem instalujesz przeróżne programy,testujesz,wykonujesz wszelkie próby na nich,czy odpowiadają one Tobie.
Gorzej jest wtedy,gdy chcesz kilka z nich odinstalować,lecz inne programy nie dają sobie rady do końca z tym procesem i pozostawiają na komputerze różne składniki tych programów,które w konsekwencji powodują perturbacje w przyszłości.
Warto także zwrócić uwagę na bardzo wysoką niezawodność działania Revo,co już jest samym w sobie dodatkowym lub może nawet głównym atutem tego programu.
Wspaniały program.
Wszystkim Czytelnikom życzę szczęścia w tym konkursie. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry