#1# Konkurs świąteczny - Revo Uninstaller Pro |Giveaway|

Status
Zamknięty.

Marcin

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller to najlepszy program do usuwania pozostałości po odinstalowanym oprogramowaniu. Często instaluje i odinstalowuje programy i dlatego przydałby mi się program który pozwoli mi na wyczyszczenie kompa z niepotrzebnych śmieci po odinstalowanym programie. Nie musiałbym tak często przeinstalowywać systemu.
 

abolnka

Świeżak
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Dobry program do usówania programów i pozostałości po nich.Pliki , wpisy rejestru wszystko wyczyszczone,zarzadzanie autostartem.Przydałby się !!!
 

Zug

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller to musi mieć w nich zestawy narzędzi ... I zostały z wykorzystaniem darmowej wersji na chwilę i szukaliśmy pro .. na pewno będzie miłość szansę na pro wersji ..

Dzięki
Zug
 

Boyfriend

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Thanks Naits for great giveaway :) Please count me in. Installation monitoring is the best and most desired feature for me. Hope this time I will win a license of Revo Pro.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Witam-no może teraz :) nie ukrywam że "poluje" na ten uninstaler ho,ho jak by to powiedział sw.Mikołaj..Program rewelacyjny w 99,9% usuwa skutecznie niechciane aplikacje a przy niewielkiej ingerencji użytkownika udaje się to w 100% ! Na dzień dzisiejszy ważną opcją jest obsługa jak już wspomniano systemu 64bit. Jako "BetaTester" uważam Revo za najskuteczniejszy z tej grupy programów czyli jest to No.1..Wszystkiego Naj dla Wszystkich na te Nadchodzące Święta !!!
 

tytan15

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Sierpień 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Najlepszy program do dokładnego usuwania aplikacji, systemowy deinstaloato przy nim się nie umywa, posprząta wszystkie pozostałości. Skuteczność, prostota działania i intuicyjność to największe jego zalety. W typowych działaniach kiedy szukamy najlepszego programu do potrzebnych nam zastosowań, musimy zainstalować kilka i wybrać najlepszy. Revo poradzi sobie z tymi gorszymi tak że nie będzie po nich śladu. Kupuję nowy komputerek, super świątecznym prezentem było by gdyby się na nim znalazł ten program.
Pozdrawiam
 

Marik

Świeżak
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
35
Reakcje/Polubienia
12
Revo używałem od zawsze a właściwie od momentu jak pierwszy raz o nim usłyszałem. Nie raz robiłem wielkie oczy gdy po odinstalowaniu jakiegoś programu i przeskanowaniu systemu, Revo znajdował niekiedy nawet setki wpisów w rejestrze i pozostawionych plików. Dotychczas używałem darmowej wersji i całkowicie mi ona wystarczała, bo program robił co do niego należało, ale od kiedy przesiadłem się na 64bitowy Windows 7, okazało się, że nie można odinstalowywać nim programów 64bitowych. Niestety za darmo nie można mieć wszystkiego. Jednak są jeszcze "programyzadarmo" i dlatego właśnie ta promocja z nieba mi spadła i gdyby udało mi się wygrać, byłby to miły prezent nie tylko na święta ale i na urodziny.
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Nice giveaway!
Revo Pro not only act as uninstalling but also delete all registry entry of the installed software. Further it monitors the software installation & clearly show all installed details when uninstalling.
Please count me in for the contest.

Thanks & Regards
 

jelson

Świeżak
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Great giveaway!!! Revo Uninstaller is a must-have application if you ever install any new programs. The Pro version is very useful since it can monitor a program's installation and later be able to completely remove all traces of it.
 

leofelix

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Hello
Thank you Naits and REVO company for managing this giveaway.
I'd like to win a license since REVO Uninstaller Pro works with Windows 7 x64 and offers more option than the free version.
REVO Uninstaller is an excellent and popular program and I believe there is nothing else to add because its name speaks by itself:)

Cheers and Merry XMas
 

paf

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Hi Naits, thank you very much for this opportunity. I've been using Revo free for several years, and I think it's the best in the field. I've tried another uninstallers, but they couldn't mach Revo. So, it would be a true christmas gift to win a license to Revo Pro, specially due to the forced uninstall. Thanks in advance. Merry Christmas.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
A co się rozpisywać po prostu wspaniały przejrzysty i czytelny interfejs i taki powinien być.
Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia w konkursie.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Za mało licencji a dużo chętnych, przydało by sie ich co najmniej 10 bo tyle komentarzy zasługiwało na wygraną, a były tylko 3.
Ale nie jest to koniec i Revo z pewnością sie jeszcze pokaże u nas w konkursach.

Zwycięzcami zostają :

- sebastian1988
- otlaed
- FARMER


Gratulacje !
 
Status
Zamknięty.
Do góry