Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18361
Reakcje/Polubienia
38898
Miasto
Gdzieś w Polsce
prod0028box.png
1AV MP3 Converter v1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
0.0.90
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


1AV MP3 Converter to wszechstronny konwerter audio, który konwertuje pliki dźwiękowe MP3 i inne formaty plików dźwiękowych na dowolny format plików audio. Obsługiwane formaty to aac, ac3, aifc, aiff, aif, amr, au, caf, cda, flac, m4a, m4r, mp3, ogg, opus, raw, spx, wav i wma. Program pozwala użytkownikowi na konwersję plików mp3 na m4a, wma na mp3, mp3 do aiff, wav na flac, m4r na ogg, mp3 do wma i wszystkie inne możliwe kombinacje. Program jest bardzo prosty w obsłudze, bardzo intuicyjny, praktycznie jest bez krzywej uczenia się, jest dobrze zorganizowana, co ułatwia i szybko zrozumieć, jak używać. Oto lista funkcji 1AV MP3 Converter: oprogramowanie do konwersji plików dźwiękowych dla komputerów PC, oprogramowanie do konwersji plików audio na komputer, oprogramowanie do konwersji plików mp3 na komputer, konwerter audio do konwersji m4a do mp3, konwerter plików audio na mp3, konwerter flac to ogg, mp3 do aiff audio converter.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Tylko jak jego zarejestrować? Nie przesyłają klucza.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35787
Reakcje/Polubienia
24824
Miasto
Trololololo
Tylko jak jego zarejestrować? Nie przesyłają klucza.
You have successfully registered 1AV MP3 Converter.

Download:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


How to register demonstration:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Step-by-step
----------------------------------------

Trial dialog > Click ‘Register’ > Mark ‘Send key to my e-mail’ > Click ‘Next’ > Then enter the e-mail address you used to register > Then click ‘Send’.

The key is sent to your e-mail address.

After you receive the key you go:

Trial dialog > Click ‘Register’ > Mark ‘Enter key’ > Click ‘Next’ > Then enter the key you have received on your e-mail > Then click ‘Authenticate’.

Czyli odpalasz program i tam podajesz maila który podałeś w promocji, potem klikasz send i dostaniesz klucz na maila.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
U mnie po kliknięciu na rejestruj wyświetla się okienko z trzema wierszami: default, default, default default i po kliknięciu na każdego z nich nie wyświetla się pole do wstawienia emaila .
Zobaczyłem,iż ten sam problem mają inni. Opisane w komentarzach na stronie promocyjnej programu.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35787
Reakcje/Polubienia
24824
Miasto
Trololololo
U mnie po kliknięciu na rejestruj wyświetla się okienko z trzema wierszami: default, default, default default i po kliknięciu na każdego z nich nie wyświetla się pole do wstawienia emaila .
Zobaczyłem,iż ten sam problem mają inni. Opisane w komentarzach na stronie promocyjnej programu.
Wideo jak się rejestruje
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Czytaj uważnie co piszę. Po kliknięciu na rejestruj nie wyświetla się pole z 3 pozycjami, warunkami, jak 1 pozycja winny być zapis: Send Regist... a wyświetla się "Default".
Uzupełniam info.U mnie tak się wyświetla.
Rejstracja jest u mnie wybór pomiędzy trzema sposobami:
1. default
2. default
3. default default.
Temat zamykam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry