1Password Konkurs ! Giveaway !

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36297
Reakcje/Polubienia
25404
Miasto
Trololololo
1Password Konkurs do wygrania 2 licencje :!:

1Password Giveaway , 2 licenses to win :!:
1password.jpg



Zasady :

Napisz komentarz dlaczego chciałbyś wygrać licencję do programu 1Passowrd ( komentarze które uznam za idiotyczne zostaną usunięte )

Rules :

The rules are simple, just write a comment why would you like to win 1Password license


- comments only in Polish or English :!:
The lucky 2 will be selected randomly by - Random.org - The giveaway ends on 17.01.2011
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !
Świetny program , który współpracuje z wieloma przeglądarkami , dzięki niemu nie muszę pamiętać wszystkich haseł a co ważne dzięki generatorowi moje hasła będą nie do złamania !
Wszystkie dane są szyfrowane , chcę mieć ten program bo :
- mam kiepską pamięć
- na biurku brakuje miejsca na zapisywane karteczki z hasłami
- jestem leniwy i nie lubię wymyślać skomplikowanych haseł :D
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Tyle się ostatnio tutaj na blogu się mówiło o 1Password że zaciekawiony postanowiłem ściągnąć ten program i przetestować go czy jest naprawdę dobry .Po zainstalowaniu zauważyłem że pomimo języka angielskiego jego obsługa jest łatwa .Integruje się z IE ,Firefoxem i Chrome. Program posiada takie funkcje jak:
*menadżer haseł
*można robić notatki
*zapisuje klucze licencyjne aplikacji
*wypełnia formularze i generuje silne hasła
Działa on nawet wtedy gdy jest nieuruchomiony.Przekonałem się o tym gdy wpisywałem hasło ,a on mnie zapytał czy je zapisać. Jest niezbędnym programem dla wszystkich co się logują dlatego poproszę o dopisanie mnie do konkursu.Wszystkim życzę powodzenia ;)
 

bramka

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Proszę mi dać licencję na ten wspaniały program!
Wsparcie dla wszystkich przeglądarek. Atrakcyjny interfejs. Wygodne ustawienie
Dziękuję!
 

tadzik

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
No cóż, wiele się nasłuchałem/naczytałem na temat tego softu. Bardzo dużo osób go poleca. Sam ostatnio rozglądałem się na za darmowymi alternatywami jednak bez zadowolenia. Czas dopomóc szczęściu, nie szukać alternatywy i mieć 1Password za free :)
Dzięki za zorganizowanie konkursu!
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Potrzebuje jakiegoś solidnego menadżera haseł, 1Password wydaje się być dobrym rozwiązaniem tego typu. Atutem tego programu jest kompatybilność z produktami Apple których nie posiadam. :D
 

pilot37

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Witam !

Aktualnie używam programu keepass, ale niestety nie integruje się on z przeglądarkami, co niestety jest małym problemem. Wymaga to każdorazowo uruchomienia programu przed logowaniem do witryny. Tak się składa, że używam trudnych haseł, których nigdy bym nie zapamiętał, toteż program 1password byłby dla mnie po prostu wybawieniem, mógłbym spokojnie spać w nocy i nie martwić się czy ktoś nie zhakuje mi hasła do konta :D A wiadomo, że zdrowie psychiczne do podstawa :D
Reasumując, proszę o dopisanie mnie do listy pożądanych użytkowników programu.

Pozdrawiam
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Chciałbym ten program dlatego, że można w nim bezpiecznie przechowywać poufne dane.
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Dlatego ze mam juz dosc ciaglego przypominania sobie o hasłach i wymyslanie nowych , no i oczywiscie integruje sie z wieloma przegladarkami .
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Dlatego ze mam już dość ciągłego przypominania sobie o hasłach i wymyślanie nowych , no i oczywiście integruje się z wieloma przeglądarkami .(jak to u joł witwoj77) można dodać o tych zagubionych karteczkach z hasłami i loginami. :x Reszta to zwykłe cukrowanie i banialuki :( niestety moja instalka jest po angielsku co dla mnie jest zaporą nie do przejścia :cry: Pozdrawiam i życzę szczęścia w konkursie.
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Program ten wizualnie jest bardzo przyjemny dla oka i jak wiadomo dba o zabezpieczanie naszych danych do różnorakich kont.
TAK CHCĘ GO WYGRAĆ. :)
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Przydałby mi się tego rodzaju program ponieważ mam kilka ważnych kont a nie chce mi się wklepywać do nich haseł :D
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Oxygen,
Thanks for this giveaway.
1Password saves all the password without having to remember them all. Moreover it can Automatically Save and Fill Web Site Logins without worrying about any hacking/keylogger attempts.

Very useful to have.

Please count me in.

Thanks,
Grr
 

LanceNDZ

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Katowice
tonę w ogromnej ilości loginów i haseł, podejrzewam więc że ten program pomógł by mi zapanować nad tym chaosem jaki mam teraz
 
Status
Zamknięty.
Do góry