3D Text Studio v3.0.3 - POLONIZACJA PROGRAMU

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Dzięki za tłumaczenie. :ok

W przypadku nieprzetłumaczonych linii nie wiem czy tak z jakiegoś powodu ma być, czy to przeoczenie (przytaczam tylko kilka przykładowych). W przypadku innych przyda się mała korekta. Niektóre przytaczam chociaż być może zostały tak zapisane ponieważ nie mieści się pełen tekst (?).
Programu nie znam i z niego nie korzystam, nie mogę więc tego sprawdzić. Jeżeli możesz, to popraw poprawiającego.

1029=[Messages]/browse
1029=[Wiadomości]/przeglądaj

1=[Messages]/1
1=[Wiadomości]/1

2=[Messages]/2
2=[Wiadomości]/2

videoformatnotselected=Przepraszam wybież format pliku animacji!
videoformatnotselected=Przepraszam wybierz format pliku animacji!

title2_2=Wybierz teksture. Cienie i odbicia można skonfigurować w następnym kroku
title2_2=Wybierz teksturę. Cienie i odbicia można skonfigurować w następnym kroku

title2_4=Wybierz teksture. Cienie i odbicia można skonfigurować w następnym kroku
title2_4=Wybierz teksturę. Cienie i odbicia można skonfigurować w następnym kroku

32859=Wiersz poleceń/&Batch Mode...
32859=Wiersz poleceń/&Tryb wsadowy...

1087=JPEG (przezroczystość nie jest obsłu.)
1087=JPEG (przezroczystość nie jest obsługiwana.)

vistabox=Pudełko Vista (możliwe że chodzi o Widok pudełka lub Perspektywa pudełka)

1023=Text Sides Strony (może tu chodzi o Strony tekstowe lub Tekst stron)

1030= (nie wiem czy tak ma być)

1133=Można później zmienić obraz i color w karcie "Obrazy i kolory" w oknie głównym programu.
1133=Można później zmienić obraz i kolor w karcie "Obrazy i kolory" w oknie głównym programu.

1092=Typ gardientu
1092=Typ gradientu

1117=Produkt można zamówić on-line za pośrednictwem internetu, lub przez telefon, faksem, pocztą, lub e-mail. W ciągu kilku godzin po dokonaniu płatności transakcja zostanie rozpatrzona, wyślemy Państwu osobisty kod rejestracyjny
1117=Produkt można zamówić on-line za pośrednictwem internetu lub telefonicznie, faksem, pocztą lub e-mail. W ciągu kilku godzin po dokonaniu płatności, transakcja zostanie rozpatrzona i wyślemy Państwu osobisty kod rejestracyjny.

Jeżeli możesz, to podaj link do strony wydawcy programu. Może ktoś będzie chciał sprawdzić sam program lub też ewentualnie tłumaczenie.


Pozdrawiam
 
Do góry