spolszczenie

  1. Aljot

    MiniTool Video Converter Spolszczenie

    MiniTool Video Converter v3.4.1 Strona domowa: https://videoconvert.minitool.com Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZT2yu0Z2KdB8XW1BY7Tr2wxc46EGXMosTmy
  2. Aljot

    ThunderSoft GIF Editor Spolszczenie

    ThunderSoft GIF Editor Strona domowa: https://www.thundershare.net/gif-editor/ Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZM3Sj0ZG4EjuFaii9mmUfrbE9W1XkCJgQiy
  3. Aljot

    AWZ Screen Recorder Spolszczenie

    AWZ Screen Recorder v2.3.0 Strona domowa: https://www.awzware.com/screen-recorder Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZo84j0ZGylfQguLITuIlXs3zm9GhfyI61IX
  4. Aljot

    Coolmuster GIF Animator Spolszczenie

    Coolmuster GIF Animator v2.0.31 Strona domowa: https://www.coolmuster.com/gif-animator.html Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZeYpb0ZEkjYav2QNGmWRxslTjSDESYRxotV
  5. Aljot

    ThunderSoft PDF Converter Pro spolszczenie

    ThunderSoft PDF Converter Pro v6.0.0 Strona domowa: https://www.thundershare.net/pdf-converter-pro/ Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZl2wF0ZnlcoXTovKWbtoTnEYQhH58mzVb97
  6. F

    WinxVideo AI

    Do bazy tłumaczeń dodano spolszczenie do WinxVideo AI.
  7. sowa

    RollBack Rx Professional - spolszczenie

    RollBack Rx Pro 12.5.0.0 Pliki z językiem są tylko przetłumaczone, nie są przetestowane, tzn. nie instalowałem programu i nie sprawdzałem czy przetłumaczone frazy nie są za długie(czy widać je w całości) i czy ich forma jest odpowiednia (np powinno być INSTALOWANIE a przetłumaczyłem INSTALUJ)...
  8. sowa

    Abelssoft EasyBackup - spolszczenie

    Spolszczenie do wersji Abelssoft Backup 2024 (v2024.14.02) Do pobrania: https://www.mediafire.com/file/tymqd6s6n90jcts/EasyBackup-PL.7z/file ...może komuś się przyda :) albo będzie promocja na program
  9. sowa

    CopyMaestro - spolszczenie

    CopyMastro 4.2.8 CopyMastro na forum: https://programyzadarmo.net.pl/threads/copymastro.44587/#post-330386 Do pobrania: https://www.mediafire.com/file/dehy06zkymcn358/copymastro-4.2.8-PL.7z/file Tłumaczenie nie do końca przetestowane... jak ktoś używa może nanieść poprawki otwierając plik z pl...
  10. sowa

    PC Fresh - spolszczenie

    Uzupełnione (i w niektórych miejscach poprawione) pliki z językiem programu PC Fresh w wersji z tej promocji: https://programyzadarmo.net.pl/threads/pc-fresh-za-darmo.32886/page-2#post-408188 Do pobrania: https://www.mediafire.com/file/00ny2t1sytxcobf/PCFresh_PL.7z/file
  11. Aljot

    ThunderSoft Watermark Remover Spolszczenie

    ThunderSoft Watermark Remover v6.0.0 Strona domowa: https://www.thundershare.net/watermark-remover/ Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZw7BcVZ1icEQdG4gUzvPgI93sR5m0kgnPCy
  12. Aljot

    Abelssoft PhotoSort Spolszczenie

    Abelssoft PhotoSort v2023 (3.02) Strona Domowa: https://www.abelssoft.de/en/windows/multimedia/photosort Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZDfEvVZSaUxFN25OUBK6aMKuY73nSQWFHvV
  13. sowa

    Password Depot 16 - problem z PL

    Zainstalowałem Password Depot 16 z ostatniej promocji i wg strony: https://www.password-depot.de/en/resources/language-packs-password-depot.htm można po pobraniu plików z językiem PL ustawić język polski. Niestety u mnie nie pojawia się język polski na liście wyboru. W związku z tym mam...
  14. helium

    EF CheckSum Manager (spolszczenie)

    DropBox Wysłane także do autora programu więc zapewne w następnej aktualizacji programu będzie już dostępne. Strona programu: https://www.efsoftware.com/cm/e.htm
  15. Aljot

    ThunderSoft Audio Recorder Spolszczenie

    ThunderSoft Audio Recorder v10.2.0 Strona domowa: https://www.thundershare.net/audio-recorder/ Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZqMhIVZs21a5763tUF0SLxgYDsBNRnLf39y
  16. Aljot

    EximiousSoft Business Card Designer Pro Spolszczenie

    EximiousSoft Business Card Designer Pro v5.10 Strona domowa: https://www.eximioussoft.com/business-card-designer.htm Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZp3lUVZ8dXxmK5y4XSTgNAO6JsoMLUeRYFX
  17. Aljot

    EximiousSoft Vector Icon spolszczenie

    EximiousSoft Vector Icon v5.10 Strona domowa: https://www.eximioussoft.com/vector-icon.htm Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZeRpUVZWErqVDSzStbmmO4lef7dj4cjyDe7
  18. Aljot

    EximiousSoft Poster Designer spolszczenie

    EximiousSoft Poster Designer v5.10 Strona domowa: https://www.eximioussoft.com/poster-designer-download.htm Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZQJdOVZhQOMUCGIanuaC76jofIXcSsjI8fV
  19. Aljot

    EximiousSoft Screen Capture Spolszczenie

    EximiousSoft Screen Capture v3.20 - 32 bity Strona domowa: https://www.eximioussoft.com/screen-capture.htm Spolszczenie: https://u.pcloud.link/publink/show?code=XZNDy6VZGdYFiUKBldSAfeYvH8C2M4onkJEX
  20. F

    Alternate Task Manager - Spolszczenie

    Po korektach i aktualizacji tłumaczenia. https://mega.nz/folder/s2xDkT6Y#DtCjSbdIL4xCFDjyBXoJpg
Do góry