9-Lab Removal Tool

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18569
Reakcje/Polubienia
39589
Miasto
Gdzieś w Polsce
9-lab-Removal-Tool_1.png

9-Lab Removal Tool to darmowy program do usuwania szkodliwego oprogramowania: wirusów, robaków, koni trojańskich, rootkitów, modułów szpiegowskich, niebezpiecznych wpisów rejestru. Skanuje dogłębnie cały dysk twardy i pamięć podręczną, obsługuje najnowsze metody heurystyczne, czy innowacyjne sposoby usuwania programów szpiegujących. 9-Lab Removal Tool jest w stanie zidentyfikować ukryte i podejrzane sterowniki czy usługi systemowe uruchamiające się wraz z systemem. Oferuje tryby skanowania szybki, błyskawiczny, pełny oraz ustalony przez użytkownika.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

x64

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
x86

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Tyle ze to wersja beta najnowsza wersja to 9-lab Removal Tool 1.0.0.18 Beta z 2013-06-05
Technical Details
Version: 1.0 beta
Operating Systems: Microsoft ® Windows XP, Vista, 7, 8 (32-bit and 64-bit).
Software Requirements:
All editions of Windows Vista and Windows 7 or 8 both 32 bit and 64 bit
Windows XP Service Pack 2 or Later
Internet Explorer 6 or newer
Minimum system requirements:
256MB of RAM
800MHz CPU
50MB of free hard disk space
800×600 screen resolution
Active internet connection for database and product updates
Recommended system requirements:
512MB of RAM or more
1500MHz CPU or faster
1024×768 or greater screen resolution
Active internet connection for database and product updates
 

hardcore

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Gabberland
Dziękuję bardzo :dziękuję :dziękuję :dziękuję
Przyda się nowy łowca zagrożeń do kolekcji:)
 

hubiX

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
131
Reakcje/Polubienia
0
Wreszcie jakaś darmowa alternatywa dla programów typu MalwareBytes AntiMalware, Hitman Pro oraz Emsisoft Anti- Malware.
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34778
Reakcje/Polubienia
61542
Po szybkim skanowaniu wykrył mi 13 zagrożeń,w tym program Balesio File Minimizer uznał za trojana.Jest chyba nadgorliwy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36479
Reakcje/Polubienia
25568
Miasto
Trololololo
waldi napisał:
Po szybkim skanowaniu wykrył mi 13 zagrożeń,w tym program Balesio File Minimizer uznał za trojana.Jest chyba nadgorliwy.
Warto to by było im zgłosić :yhy
 

hardcore

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Gabberland
Dobry ten programos jest.Nie znałem go wcześniej.
Na świeżym systemie wykrył mi dwa przypadki WIN32 w
instalatorach programów.Sprawdziłem na virustotal i to samo.
Dam mu szansę,bo nie sypie fałszywkami,jak inne tego typu programy i
ma podpisy cyfrowe.Nie używam nawet znanych programów do bezpieczeństwa,
bez podpisów cyfrowych.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
326
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Szczecin
9-lab Removal Tool to darmowe i niezawodne oprogramowanie do wyszukiwania i usuwania złośliwego oprogramowania. Wykonuje dogłębne skanowanie całego dysku twardego i pamięci podręcznej, w celu wykrycia oraz usunięcia różnych szkodników, które przedostały się do systemu operacyjnego i mogą stanowić zagrożenie.
Program 9-lab Removal Tool wykrywa wirusy, spyware, malware, rootkity oraz inne złośliwe oprogramowania. Zapewnia stałą ochronę systemu przed wszelkimi zagrożeniami z internetu. Wykrywa również szkodliwe klucze i wpisy w rejestrze, a także idealnie sobie radzi z wyszukiwaniem rootkitów.
Obsługuje najnowsze metody heurystyczne, w celu wykrycia najnowszych zagrożeń. Oprócz tego oferuje innowacyjne sposoby usuwania programów szpiegujących. 9-lab Removal Tool jest w stanie zidentyfikować ukryte i podejrzane sterowniki oraz inne usługi systemowe uruchamiające się wraz z systemem.
Posiada cztery tryby skanowania systemu – Quick Scan, Flash Scan, Full Scan i Custom Scan. Quick Scan skanuje system szybciej niż inne metody skanowania. Skanuje najważniejsze lokacje na dysku twardym. Flash Scan skupia się na zeskanowaniu wszystkich elementów i aplikacji uruchamiających się wraz z systemem, a także przeprowadza dogłębną analizę pamięci. Full Scan jak sama nazwa wskazuje skanuje dokładniej niż pierwszy tryb. Jego zadaniem jest przeskanować wszystkie pliki i lokacje na dysku twardym. Natomiast czwarty tryb pozwoli nam dowolnie wybrać, które foldery i komponenty systemu należy zeskanować.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pobrałem i przetestowałem, Bardzo ciekawy.. szybki i nie męczy CPU i RAM podczas skanowania. W Dodatku wykrywa to co nawet malwarebytes nie widzi.. Wykrył mi jakieś 2 malware ;)
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Wydaje się być nadgorliwy
np program Disk Savvy z promo to u niego Trojan.Win32.HighRisk
wg tego to SOFTPEDIA serwuje koniki
 
A

Anonymous

a mi za cholerę nie udaje się tego pobrać :wariat
pobiera 20 % i przerywa pobieranie
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
9-lab Removal Tool 1.0.0.25 Beta

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Przeskanowałem dzisiaj i najbardziej mu chyba przeszkadzają sterowniki programu AdGuard, łącznie z instalatorami z promocji.
 
Do góry